Oční linky vám během několika minut umí vykouzlit krásné a sexy oči. A proto stojí za to se je naučit malovat jako profesionál. Jsou in, dokonale zvýrazní váš pohled, „kamarádí“ se s tělovými rtěnkami, i těmi výraznými.

Tužka, gel nebo fix

Tato „beauty“ paráda vyžaduje opravdu pevnou, a hlavně šikovnou ruku. Stejně tak se neobejdete bez důkladného tréninku a pokud jste s líčením očních linek ještě začátečník, psychicky se připravte, že se první pokusy nemusí dařit na jedničku. K úspěchu vám ale může pomoci ten správný nástroj. Linky si totiž můžete namalovat jak pomocí klasické tužky, tekuté linky, tak i gelu a štětečku nebo třeba fixy. Až najdete svého favorita, máte vyhráno!

  • Tužka na oči

Tužka je nestárnoucí klasika, kterou jednoduše využijete i na obkroužení spodního víčka. Podle toho, jak moc ostrou špičku budete mít, nalíčíte buď super tenkou linku, anebo si můžete trochu vyhrát a přidat na tloušťce, jinými slovy na pořádně dramatickém looku. Tužka by měla být měkká, aby se s ní dobře pracovalo, přesto přílišné rozmazávání není žádoucí.

  • Tekutá linka


Druhou takovou oblíbenou klasikou je linka tekutá. Ta už ovšem vyžaduje jistou ruku a je vhodná pro pokročilé, ne začátečníky. Díky tenkému aplikátoru si vykreslíte opravdu super tenké linky.

  • Gelové oční linky


Tyto linky se se aplikují pomocí malého štětečku, pracovat díky tomu můžete pomaleji, a tak se vám linka může podařit celkem jednoduše.

  • Fixa


Fixa je skvělá volba pro úplné začátečníky. Nanášení je jednoduché, docílíte jak linek tenkých, tak klidně i tlustších. Podle toho, kolikrát linku obtáhnete, tak ji pak budete mít sytou.

Černé linky snadno a rychle

Také si přečtěte:

Reklama