Máte problém s očima, lékař vám doporučil operaci, ale vy ji odkládáte, protože na ni nemáte volné finance? Bojíte se, že by zákrok ohrozil váš finanční rozpočet? Nyní nemusíte mít obavy. Oční klinika DuoVizePraha www.duovize.cz a Oční klinika NeoVize Brno www.neovize.cz připravily pro své klienty novinku - operaci můžete zaplatit formou splátek - bez navýšení.

duovize

Investice do zdraví se vyplatí, zvlášť pokud jde o oči. Oční chirurgové vám díky zákroku dokážou zkvalitnit život. Řada z nás zákrok odkládá a teprve po operaci si řekne „měla jsem to udělat dřív, nemusela jsem se řadu let trápit s brýlemi“...protože kvalita zraku před zákrokem a následně po zákroku je nesrovnatelná. Najednou vidíte vše ostře a jasně. Už žádné starosti o brýle, věčné zamlžování, hledání, čištění. A pokud nosíte kontaktní čočky tak odpadnou starosti o roztoky, o čočky samé, nasazování, vyndávání. Prostě se vám zjednoduší svět. Jednoduše bez brýlí nebo očních čoček a rozjasní se vám svět.

Jak to vidí pacienti, kteří mají problém s očima:

Martina k, 33 let
Odmalička nosím brýle, mám na každém oku 4 dioptrie. Brýle nosím střídavě s čočkami, cítím se lépe bez brýlí. Proto už asi rok uvažuji o laserové operaci, která by mě zbavila brýlí. Myslím, že je to skvělá možnost. Jen váhám, protože se bojím zákroku. Je to nepříjemná představa, že se mi bude někdo „vrtat“ v oku. Celá rodina mne včetně mého přítele podporuje, tak jsem se letos rozhodla, že na podzim zákrok podstoupím. Už převažují ty pozitivní pocity, jaké to bude, až zahodím brýle a čočky. Pro krásu a zdraví se musí něco vydržet a já jsem ráda, že tato možnost je. Už jsem absolvovala vstupní vyšetření a jsem pro laserovou operaci vhodná. Až se vrátíme z dovolené, domluvím si termín. Těším se, že nebudu svázaná brýlemi a uvidím dobře i bez nich. Myslím, že možnost splátek je super.

duo

Petr M, 28 let
Závodně boxuju. Super sport, ale brýle na nose ani čočky v oku mít prostě nemůžu. Mám sice jen 2 dioptrie, ale i tak občas prostě nevidím. Už více než rok se chystám na operaci - šetřím. Splátky mi moc pomohou. Půjdu hned.

Jana, 35 let
Před dvěmi lety se nám narodila dvojčata. Mám skoro 6 dioptrií a od mala brýle nenávidím. Nidky jsem je nenosila ráda, a navíc teď. Jedno dítě se možná uhlídat dá, aby vám brýle nebralo, ale se dvěma je to horší. A často nemám ani čas nasadit si kontaktní čočky, které mně stejně do tří hodin začnou v oku pálit. Na operaci mi stále nějak nevycházely peníze, nyní velmi ráda využiji možnosti splátek. Už se těším.

Laserová operace očí: Kvalita, kterou si můžete dovolit, NOVĚ díky možnosti splátek bez navýšení na Oční klinice DuoVize www.duovize.cz a Oční klinice NeoVize www.neovize.cz

Neplaťte ale více, než musíte - plaťte kvalitu. Kvalita a doživotní záruka je u nás v základní ceně. Rozhodněte se společně s námi a vyberme ten nejvhodnější zákrok pro vás.
Cena není závislá na počtu dioptrií, nežádáme žádné skryté příplatky. Platíte pouze to, co vidíte v ceníku. A nyní navíc i na splátky bez navýšení
Více zde: http://www.neovize.cz/cs/cenik-laserove-operace-oci-6/

 

Na téma splátky připravujeme rozhovor se zástupkyní obou klinik, na otázky nám odpoví paní ing. Miroslava Chládková, ředitelka pro komunikaci Oční kliniky NeoVize. Pokud byste se také chtěli na něco zeptat, napište nám dotaz pod tento článek nebo na email klara.krizova@zena-in.cz

Reklama