O tom, že chřipka na Česko zaútočila ze všech stran, jste jistě již slyšeli, a někteří se o tom bohužel přesvědčili na vlastní kůži a podlehli nepříjemnému onemocnění. I na nás v redakci dolehla chřipka a pomalu, ale jistě odpadáváme kus po kusu.

Já osobně jsem se chřipky moc nebála, jelikož patřím mezi ty šťastlivce, kteří mají silnou imunitu a jen tak něco je nezaskočí. Jenže, bohužel… Tentokrát jsem to odskákala i já. V neděli jsem se probudila a bylo mi jasné, že bude zle. Z ničeho nic mě položila teplota, bolest kloubů a neskutečná rýma. Již třetí den ležím a nějak se chřipky nemůžu zbavit, ani nemůže být řeč, že bych se nějak lepšila, možná naopak.

Dnes, po probdělé noci, jsem si volala s kamarádkou, která pravidelně bývá nemocná, a tak se není čemu divit, že i ona podlehla chřipce. Načež jsme se začaly bavit o očkování proti tomuto onemocnění, které kamarádka chce podstoupit. Mně to přijde jako věc naprosto zbytečná a k ničemu, obzlvášť proto, že chřipek existuje několik druhů a očkování je jen proti jednomu konkrétnímu.

Ale to je pouze můj názor, proto mě zajímá, jaký je ten váš?

\yada

 

Reklama