liner.jpg

Foto: Shutterstock

NYX Professional Makeup Epic Ink

Tato fixa byla velkým překvapením, a rozhodně příjemným. Zatím je to nejlepší fix na oční linky, co jsme vyzkoušely. Barva je neskutečně sytá, takže zvýrazní a podtrhne každé líčení. Hrot z chloupků, nikoliv houbičkový, se nezanáší a má skvělou výdrž. Snadno se aplikuje a dokážete s ní vytvořit opravdu precizní tenkou i silnou linku. Tento produkt je velmi kvalitní a doporučujeme ho. Fix je navíc voděodolný, takže se linky nemažou a vydrží krásné celý den. I cena je velmi příznivá. Na Notinu tuto fixu seženete za 269 Kč.

nyx.jpg

Clinique Pretty Easy

Sytá barva, precizní nanášení, nedrolí se, neroztírá se. Taková je Pretty Wasy od značky Clinique. Tato linka patří k těm nejlepším, jaké jsme v redakci vyzkoušely. Její kreslící hrot je vytvořen z chloupků, žádná houbička, zkrátka štěteček – tenký a špičatý. Jemné chloupky drží u sebe a společně vytvoří jemnou tenkou linkou. Hrot je stále pěkně ostrý a barva prosákne až do nejtenčího bodu. U fixů s houbičkovým hrotem se často špička zanese stíny nebo make-upem, ale tady ne. Cena mezi 400 až 500 Kč se může zdát dost, ale investice tady rozhodně stojí za to. Fix totiž vydrží perfektně malovat dlouho.

clinique.jpg

NOBEA Day-to-Day

Tento voděodolný fix už je spíše klasika. Jeho hrot je totiž houbičkový. I tak nás ale příjemně překvapil. Sytá barva dokonale podtrhne oční make-up a vytvoří pěknou linku. Poměrně hůře se s ním kreslí úplně tenká linka, jelikož má hrot po čase tendenci se trochu zanášet, jako všechny fixy s houbičkou. Ale vydrží kreslit dlouho. Hrot je dost pevný, takže práce s fixou je velmi jednoduchá. Linka se nerozmazává a vydrží celý den. V porovnání cena výkon jde o velmi povedený kousek. Na Notinu stojí 115 Kč.

nobea.jpg

Naj-Oleari Perfect ink easy liner

Voděodolná oční linka ve fixu Perfect ink easy liner od značky Naj-Oleari se snadno a jednoduše aplikuje. Není sice tak sytá jako předchozí jmenované, ale svou práci odvede dobře. Obzvláště hezky se s ní dělají jemné tenké přirozenější linky. Pokud si tedy nepotrpíte na příliš výrazné a tlusté linie, je tohle ta pravá fixa pro vás. Stejně jako první dvě v tomto seznamu, má i tato fixa aplikátor ve formě štětin, které se méně zanášejí, což patří mezi její plusy. Rychle schne, nerozmazává se a je voděodolná. Bonusem je její krásný zlato-růžový design. V prodejnách Fann ji koupíte za 439 Kč.

najol.jpg

GOSH COPENHAGEN Intense Eye Liner

Tato fixa je k dostání hned ve čtyřech barevných odstínech, což jistě potěší ty, které rády experimentují. Má houbičkový hrot, který je delší a měkčí, než u předchozích linek. S aplikátorem se ale i tak pracuje dobře. I když se špička časem trohcu zanese, jak to tak u houbiček bývá. Nehcte ji ale do příštího použití hrotem dolu a uvidíte, že příště zase bude hezky malovat. Složení na bázi vody a semipermanentí efekt zajišťující dokonalost vzhledu a odolnost vůči rozmazání. Vhodná je i pro alergiky nebo lidi s citlivějšíma očima, je bez olejů a parfemace. Cena této fixy se pohybuje od 140 do 320 Kč.

gosh.jpg

Benefit Cosmetics Roller Liner

Matné tekuté oční linky Roller Liner vytvoří krásné syté linky. Štěteček je houbičkový měkký a delší, proto se s ním trochu hůře mohou malovat tenké linky. Houbička se zanáší poměrně málo, takže fixa maluje hezky celkem dlouho. Aplikace je snadná. Rychleschnoucí voděodolné složení vydrží celý den. Nebledne, nedrolí se, ani se nerozmazává. V Sephoře tyto linky koupíte za 680 Kč v černé nebo hnědé barvě. K dostání je však i miniatura.

benefit-roller.jpg

Reklama