5a996d1e8f6e2obrazek.jpg

Eve Confidence EDP: orientálně-vanilkovo-dřevitá vůně

  • horní složky: plumérie, hruška, šlehačka
  • srdce vůně: nektar z červených plodů, černý rybíz, jasmín
  • spodní tóny: vanilka, dubové dřevo, mošus

Eve Alluring EDP: orientálně-květinově-dřevitá vůně

  • horní složky: švestka, frézie, muškátový oříšek
  • srdce vůně: nektar z červených plodů, květ hořkého pomerančovníku, kosatec
  • spodní tóny: ambra, santalové dřevo, mošus

                                                                                                                                                          

Žaneta Podlahová

U mě vítězí lehké sladké vůně s nádechem orientu. A to přesně splnila vůně Eve Confidence EDP. S takovými vůněmi se cítím sebevědomá, což vyplývá i z jejího názvu. Naopak z vůně Eve Alluring jsem cítila těžké dřevité tóny, kterým můj nosánek nefandí.

Kristina Vodičková

Rozhodně patřím mezi parfémové nadšence a ráda si vybírám nové vůně. Tyto dvě novinky od Avonu voní opravdu nádherně orientálně a přitom je každá tak unikátní a specifická. Diamantový flakon s nápisem „sebevědomí“ se na mě rozvoní silně a do sladka, což není zrovna můj šálek kávy. S mým vlastním pižmem z této vůně nejvíc čiší dubové dřevo, vanilka a šlehačka. Vůni bych tak doporučila ženám, které rády vůně do sladka. Co se týče vůně s nápisem „lákavá“, tak ta mi byla od prvního momentu bližší, jelikož její složení více vyznívá do svěží jarní rozkvetlé zahrady. Z vůně cítím kosatec, frézie a nějaké to koření. Obě vůně mají střední výdrž, což znamená, že celý den v práci z vás budou cítit, ale pokud ještě pokračujete na rande, je lepší mít vůni při sobě a osvěžit se.

Vendula Kubalíková

U mě vyhrála na první nádech lehčí fialová Eve Alluring. Na začátku mi připomíná jarní frézie všech barev a bosé nohy v trávě, a když se po chvíli rozvoní, ukáže svoji smyslnost. Baví mě ta proměna od jednoduchého k rafinovanějšímu. Příjemné překvapení od firmy Avon.

Markéta Škaldová

Obě vůně se mi líbí, dokážu si představit, že by obohatily můj parfémový arzenál. Pokud bych se měla rozhodnout pro jednu z nich, byla by to Confidence. Je oproti druhé vůni s názvem Alluring sladší, těžší, a přesně to já mám ráda. Je to takový zlatavý bonbónek. „Lákavá“ - fialová novinka od Avonu, je květinového rázu, takže bude ideálním společníkem pro dámy, které se rády zahalí do tónů čerstvě rozkvetlé zahrady. Vůně nejsou závratně drahé, tomu odpovídá i doba působení. Vyplatí se proto mít svou oblíbenkyni v kabelce.

Marie Cicvárek Fléglová

Nevím, kterou vůni bych radši. Testovala a přičichávala jsem celý den a nakonec bych se přiklonila k vůni Eve Alluring. Připomíná mi jarní rozkvetlou zahradu, piknikový koš a kostkovanou deku na trávě. Dovedu si představit, že ji mám na sobě během pracovní schůzky, ale klidně i na večírku nebo během odpoledního lítání po městě. Ta vůně má tolik podob. A to mě na ní baví ze všeho nejvíce. 

Uložit

Uložit