5e4bb8007c353obrazek.png

Hlavní funkcí řas sice není sexy pohled, ale ochrana oka před vniknutím nechtěných částic. Ať už jste vyznavačkou make-upu či nikoliv, pravdou je, že téměř každá z nás doma řasenku má a svá kukadla maskarou zvýrazňuje. Tím jsou však řasy velmi zatěžovány a jejich kvalita tak klesá. Dalšími faktory, které se na stavu řas podepisují, je klima, ostré sluneční paprsky, ale také silný mráz. Tím nejhorším, co svým řasám ale můžete udělat, jsou metody prodlužování, při nichž se používá speciální lepidlo. Přestože se v dnešní době jedná o velmi šetrnou aplikaci, faktem zůstává, že po „opadání“ umělých řas jsou ty vaše tenké, slabé a velmi krátké. Co tedy s tím?

Mrkací panenkou snadno a rychle

Tím nejjednodušším a nejběžnějším, co byste už měly mít ve své kosmetické rutině, je pravidelné odličování. Každý večer zbavte řasy nánosů řasenky pomocí speciálních přípravků, jakým je například dvoufázový odličovač nebo gelové produkty s vitaminy E nebo A, kolagenem, výtažky aloe vera, anebo pomocí ricinového oleje.
Poslední zmíněné – ricinový olej – kromě toho, že zamezuje lámání řas, také dodává potřebnou výživu.

5e4bb9e2336b6obrazek.png

Vsaďte na řasové séra

Pokud jste majitelkou slabých a krátkých řas, vsaďte na doplňky stravy (např. vitamin B) a sérum na podporu růstu a zahuštění. Tento produkt umí dělat opravdu zázraky. Pravdou ale je, že se neuskuteční během pár dní, ale jejich aplikace, a následné výsledky, vyžadují čas. Každodenní aplikace vám ale zajistí po čase opravdu krásné a zahuštěné řasy.
5e4d23b37623cobrazek.png

Také si přečtěte:

Reklama