Špagety, jako obecně všechny těstoviny, obsahují poměrně velké množství kalorií. Pokud si hlídáte štíhlou linii, je potřeba je do jídelníčku zařazovat s rozmyslem. Pro zaryté milovníky italské kuchyně je tu ale řešení v podobě konjakových špaget, které jsou nízkokalorické a pomáhají ke snižování hmotnosti. „Ideální je zařadit do stravovacího plánu přílohy z konjaku. Dokonale vás zasytí a díky jejich velmi nízké energetické hodnotě vám pomohou snížit množství přijímaných sacharidů,” popisuje výživová poradkyně Monika Rychlovská Tělupilová.

62f224dabdb4eobrazek.png
 
Slim Pasta nabízí rovnou 3 druhy, a to BIO špagety v nálevu, bez nálevu a fitness řadu Carb X. Tedy hned 3 důvody proč je zařadit do jídelníčku častěji a bez výčitek. Jaký je mezi nimi rozdíl a co mají společného?
 
Konjakové špagety BIO v nálevu podporují hubnutí*, snižují cholesterol** a bio certifikace dokládá jejich kvalitní původ. Před použitím je stačí propláchnout a můžete okamžitě servírovat.

Konjakové špagety bez nálevu mají o 90 % méně kalorií než běžné špagety, takže se skvěle hodí pro jakoukoliv redukční dietu. Není nutné je proplachovat, stačí je vyjmout ze sáčku rovnou na pánev a dochutit podle vašich představ.

Carb X špagety jsou dokonalou přílohou pro každého sportovce, který drží na uzdě příjem uhlohydrátů. Balení obsahuje 6 balíčků 100 g příloh, které zajistí kontrolu nad velikostí každé porce.

Všechny typy konjakových špaget Slim Pasta se hodí se pro jedince se speciálními výživovými potřebami, jako jsou vegani, vegetariáni, celiaci, diabetici či jedinci s intolerancí na laktózu. Jsou připravené k okamžité konzumaci, mají neutrální chuť a obsahují vlákninu glukomannan.

sp2.jpg
 
Hodnoty na 100 g

Konjakové špagety BIO v nálevu - 9 kcal, sacharidy 0 g, tuky 0 g.

Konjakové špagety bez nálevu - 31 kcal, sacharidy 7 g, tuky 0 g.

Konjakové špagety Carb X - 35 kcal, sacharidy 8 g, tuky 0 g.

Běžné špagety - 355 kcal, sacharidy 72,6 g, tuky 2,1 g.

Zdroj: www.nutridatabaze.cz

62f2246b1963aobrazek.png
 
* Při konzumaci 3 g glukomannanu denně
** Při konzumaci 4 g glukomannanu denně
 

Reklama