Marta Kratochvílová

Když nám v redakci pro otestování přistane na stole něco takového, jako je Milka Moments Mini mix, jsem nadšená. Čokoládu Milka mám ráda, a tak jsem byla na tuhle novinku velice zvědavá. Rozhodně mě nezklamala. Všechny příchutě, které jsem okusila, byly výborné. Nejvíce mě zaujala pralinka s karamelem a oříškem, s karamelem a mandlí, a nakonec i pralinka s příchutí Oreo. Karamelové jsou za mne ale TOP! Karamel totiž miluji! Myslím si, že takovéto bonboniéry jsou skvělým dárkem k narozeninám, svátkům nebo jen tak, pokud jdete někam na návštěvu a nevíte, co donést. Já osobně takové dárky dostávám ráda, pokud jde o bonboniéru s dobrou náplní, jako je například Milka Moments. Naopak nemám ráda, když mi někdo daruje tu nejlevnější, a ne moc dobrou bonboniéru, kterou našel v obchodě a mně bude měsíce ležet ve špajzu, než se ji rozhodnu vyhodit. Sám by ji přitom nejspíše nejedl. Kupte radši Milka Moments, klidně i v mini verzi. Tu totiž klidně sním na posezení.

Veronika Bulánková

Nové pralinky Milka Moments mě hodně potěšily. V jednom balení je totiž hned několik příchutí, takže člověk jich může ochutnat několik. Mým favoritem je kombinace tekoucího karamelu a mandlí. Jak už jsem u Milky zvyklá, čokoláda je lahodná a krásně se rozplývá. Těší mě, že jsou jednotlivé kousky balené zvlášť, takže člověk si dá jeden nebo dva na chuť a zbytek může schovat. Tedy pokud má dostatečně silnou vůli. Pralinky se také hodí jako dárek, jsou určitě lepší než obyčejná čokoláda. Alespoň já bych je tedy klidně dostávala každý týden. 

Klára Křížová

Takovým dárkem, jako jsou Milka Moments myslím potěším každou kamarádku, i ty, co si chtějí držet štíhlou linii! Dobré čokoládě ve spojení s chutnými náplněmi prostě nejde odolat!

Myslíme, že jsou dobrým tipem na dárek, který potěší každého obdarovaného! Pralinky jsou samostatně zabalené a je jich v balení 11, což je přiměřené množství k zahnání pocitů, že hřešíte!

Naše inspirace na skvělý dárek – pralinky Milka Moments

Ochutnejte novinku Milka Moments  v podobě pralinek z té nejjemnější čokolády z alpského mléka. Podle aktuální nálady můžete sáhnout pro jednu z pěti nejoblíbenějších příchutí tabulkových čokolád Milka – plně čokoládovou pralinku, čokoládovou pralinku plněnou celým lískovým oříškem, s náplní Oreo, mandlovým karamelem nebo karamelem s oříškem. Pro ty, co mají jasno a upřednostňují konkrétní příchuť, je k dispozici i jednodruhové balení Milka Moments.

Malá elegantní a typicky fialová krabička ukrývá jedenáct pralinek, což je tak akorát pro mlsání o samotě nebo v kruhu nejbližších. Díky samostatně baleným pralinkám se Milka Moments skvěle hodí i na cesty. Balení s gramáží 97g koupíte v běžné obchodní síti, doporučená maloobchodní cena je příjemných 49,90 korun. Kouzlo té nejjemnější čokolády z alpského mléka můžete v podobě pralinek Milka Moments objevovat doslova každý den.

Reklama