645a2ee68b900obrazek.jpg

Toto tropické ovoce má vynikající chuť, která je velmi sladká a aromatická, s jemnými ovocnými tóny, které připomínají ananas a citrusové plody. A přesně takový je i nový Kitl Syrob MaracujaHustý, lahodný a voňavý sirup z maracujové šťávy. Je vyrobený za studena, aby si zachoval co nejvíce prospěšných látek a zachovala se jeho jedinečná exotická chuť.

V minulosti byla mučenka kvůli svému typickému vzhledu považována za symbol Kristova utrpení, protože její květ totiž připomíná trnovou korunu. Vy ale trpět určitě nemusíte! Naopak, umíchejte doma třeba oblíbené indické Lassí nebo jiné osvěžující domácí limonády a koktejly. Tento maracujový sirup perfektně pasuje k teplému jarnímu a letnímu počasí. A to i proto, že je skvělý pro přípravu osvěžujících domácích limonád a koktejlů. Všechny (nejen maracujové) recepty se Syrobů Kitl najdete zde.

645a2eafb8e22obrazek.jpg

Tak neváhejte a vyzkoušejte novou limitovanou edici pro letní sezónu Kitl Syrob Maracuja už nyní!

Navíc si u nás můžete zasoutěžit o skvělý letní balíček od Kitlu, více informací
najdete zde.

O společnosti Kitl s.r.o.

Společnost Kitl s.r.o. vznikla v roce 2007 v Jizerských horách. Specializuje se na výrobu bylinných či ovocných sirupů, s důrazem na využívání surovin z biologického a k přírodě šetrného hospodářství. Inspiraci k přípravě receptur čerpá z dobových regionálních pramenů a inspiruje se při jejich přípravě historií prověřenými recepty. Ostatně i název společnost je odkazem na postavu legendárního léčitele a doktora Jana Josefa Antonína Eleazara Kittela, který žil a působil v 18. století na pomezí Jizerských hor a Krkonoš.

Kitl s.r.o. je držitelem certifikátu Regionální produkt Jizerských hor a vítězem několika ročníků soutěže Výrobek Libereckého kraje. Nese titul Firma roku Libereckého kraje a může se pochlubit opakovaným ocenění na veletrhu Země živitelka.

Významným krokem společnosti Kitl s.r.o. z poslední doby je také odkoupení bývalého zchátralého areálu Vratislavické kyselky, který se v roce 2022 znovu probudil k životu a obnovil regionální tradici. Díky tomuto projektu získal Kilt v loňském roce cenu ocenění České stříbro.

645a2f38598d9obrazek.jpg