Gril bude za chvíli prázdný a všichni si zaručeně pochutnají. Vyzkoušet můžete například oblíbenou vepřovou krkovici v porto marinádě, kuřecí set Marengo, hovězí burger se švestkovou omáčkou a nechybí samozřejmě ani čerstvé pečivo, sýry a kvalitní omáčky.

Pokud nemáte na čem grilovat, nemusíte v této obtížné chvíli obíhat různé obchody, abyste sehnali vše potřebné. V Tescu koupíte veškeré potřebné vybavení, jako je uhlí, kuchyňské nářadí, rošty a samozřejmě grily. A co je vůbec nejlepší, vše pro grilování si můžete koupit pohodlně online s vychlazenou skleničkou piva či vína v ruce. Grilování nikdy nebylo snažíš.

5ecb865661a96obrazek.pngTesco Marinovaná vepřová krkovice Porto 0,600kg
Běžná cena 119,90 Kč

Vepřová krkovice patří mezi nejoblíbenější kusy masa, které si Češi dávají na svůj gril. Není se ostatně čemu divit, protože mramorování, kterým je krkovice typická, jí dodává šťavnatou chuť. Krkovička je naložena v marinádě z oleje, papriky, pepře, cibule, česneku a chybět samozřejmě nemohou bylinky bazalka a rozmarýn.

5ecb86bac194aobrazek.pngTesco hovězí burger se švestkovou BBQ omáčkou v sáčku 0,460kg
Běžná cena 69,90 Kč

Pro mnoho milovníků grilování začíná sezóna teprve s prvním domácím hamburgerem, kterému se ty z řetězců rychlého občerstvení zkrátka nemůžou vyrovnat. Opečená houska, křupavý salát, sladká rajčata, štiplavá cibule, a tak akorát propečený burger z hovězího masa. To vše dochuceno vaší oblíbenou omáčkou.

5ecb86e824128obrazek.pngTesco Mleté maso hovězí 0,500kg
Běžná cena 99,90Kč/kg

Připravujete si rádi domácí hamburgery nebo třeba karbanátky? Pokud se vám nechce mlít maso, kupte si mleté hovězí v obchodě Tesco. Toto maso se navíc v pořadu A DOST! na Streamu řadí mezi vítěze testu. Na 100 g masa mu v nezávislém testu změřili 99,74 gramů masa. Můžete si tak být jisti, že váš burger obsahuje to nejlepší a ve vysoké kvalitě.

5ecb8713efca3obrazek.pngTesco Mleté maso vepřové z kýty 0,500kg
Běžná cena 84,90 Kč

Ve stejném testu jako mleté hovězí uspělo i mleté maso z vepřové kýty. I v tomto případě vás potěší 99,25 gramů masa na 100 g. Maso si vedlo skvěle také v testu pořadu A DOST!

5ecb873e7ba82obrazek.pngTesco Grill Master Špekáčky 1kg
Běžná cena 149,90 Kč

Špekáčky dokáží rozdělit rodinu na několik táborů. Patrně všichni je nařezané opékají nad ohněm zapíchnuté na kovové tyčce nebo na větvičce. Ale jak je co nejlépe nařezat, o tom se u ohně vždy vedou spory. Ať už je ale řežete křížem, na ježka, chobotnici nebo jakkoli jinak, pro chuť je vždy nejdůležitější právě kvalitní špekáček, tedy to, z čeho je připraven. Určitě vás proto potěší, že Grill Master Špekáčky jsou z 56 % z vepřového a 26 % z hovězího masa.

5ecb875d56a48obrazek.pngTesco Grill Kuřecí špíz s klobásou
Běžná cena 139,90Kč/kg

Kuřecí maso je plné bílkovin a vyniká jemnou chutí. I proto patří mezi nejčastější volbu Čechů při grilování. Pokud však chcete jeho jemnou chuť „přikořenit“, jsou skvělou volbou špízy. Kuřecí stehna jsou na špejli napíchnutá spolu se sýrovou klobásou, čerstvou paprikou a cibulí. Vše je již uleželé a chutě se proto stihly dokonale promíchat. Vám už stačí položit špízy na gril a za chvíli máte výbornou večeři.

5ecb8770c8610obrazek.pngTesco Gril Kuřecí grilovací set Marengo
Běžná cena 119,90Kč/kg

Kuřecí maso na gril nemusí být pouze prsa, u kterých bývá občas potíž odhadnout, kdy už jsou řádně propečená, ale ne vysušená. Marengo grilovací set proto obsahuje horní i spodní stehna a kuřecí křídla. Vše s nízkým obsahem tuku, ale s vysokým obsahem bílkovin.

5ecb8787c07bcobrazek.pngSpice Sachet 4 x 100g
Běžná cena 89,90 Kč

Měkký krémový sýr s krustou z bílé plísně nepatří na našich grilech k žádným nováčkům. Jestli vás ale na grilu spolu se solí a pepřem už nudí, vyzkoušejte jej se speciální grilovací směsí koření od Tesco Grill Master. Můžeme vám prozradit, že kořenící směs obsahuje například červenou papriku, česnek, drcený kmín, tymián a mletou kurkumu.

5ecb879c24801obrazek.pngTesco Grill Master Party mix 450g
Běžná cena 139,90 Kč

Letošní novinka v nabídce Tesco. Party mix obsahuje kvalitní klobásky se sýrem, točenou klobásu, Bernské párečky se sýrem a bratwurst vepřové klobásky. V jednom balení tak získáte poctivý základ pro párty s pivem.

5ecb87b042aa5obrazek.pngTesco Finest Rajčata cherry Trimix 200g
Běžná cena 44,90 Kč

Cherry rajčata jsou velmi oblíbená u dětí, protože se jim jedí lépe než klasická velká rajčata, a také mají sladší chuť. Ale protože obsahují mnoho vitamínů, minerálních látek a mají mnoho pozitivních účinků, jsou oblíbená u celé rodiny.

5ecb87e61bf4dobrazek.pngTesco Grill Master Grilovací omáčka 250ml
Běžná cena 34,90 Kč

Na závěr nezapomeňte na omáčky, které dochutí. Vybrat si můžete například pepřovou, francouzskou a do hamburgerů nezapomeňte omáčku hambáč.

Více na TESCO.CZ
5ecb86351ee0aobrazek.png

Reklama