Společnost Emco, přední český výrobce cereálních výrobků, uvádí na trh unikátní příchuť Mysli na zdraví - Mák a švestky. I když toto manželství úspěšně funguje v české gastronomii již několik desítek let, v tomto potravinovém segmentu je zcela ojedinělé.

musli

Základem výrobku jsou ovesné vločky (45%) doplněné o mák a sušené švestky. Mák je v našich končinách velice známá plodina již několik století. Jelikož obsahuje velké množství vápníku, až 12x více než mléko, je pro náš organismus velice prospěšný. Švestky jsou významným zdrojem vitamínů skupiny B, vitamínu E a také mnoha minerálních látek (draslík, železo, fosfor).

Určitá podoba žárlivosti je součástí každého manželství, ale v tomto případě není na místě. Dalším výrobkem s touto příchutí je totiž Emco Expres ovesná kaše. Opět ve složení kralují ovesné vločky (54%), které nám dávají tolik potřebnou vlákninu. Speciálně při přípravě kaše vás překvapí známá a přitom neotřelá vůně této makovo-švestkové kombinace.

„Chtěli jsme zákazníkům nabídnout známou a oblíbenou příchuť, která bude pro český trh typická, ale přitom v našem segmentu výrobků zcela originální. Doufám, že kombinací máku a švestek, se nám to podařilo a navážeme tak třeba u nás na velice populární jablko a skořici,“ říká Petra Farkašová, vedoucí marketingu společnosti Emco.

Mysli na zdraví s mákem a švestkami bude v prodeji v 375 g balení za doporučenou cenu 46,90 Kč a Express ovesná kaše (4 x 65g) za 43,90 Kč.

Více na www.emco.cz

Reklama