Kdo by neměl rád Mentosky? Klasickou ruličku žvýkacích bonbónů si alespoň jednou koupil snad každý. Od léta se postupně v obchodech objevuje novinka: žvýkací bonbóny Mentos Popins. Osladí tak všem studentům a školákům začátek nového školního roku. Nové bonbóny jsou k dostání v unikátním balení ve dvou příchutích.

3d sachet pop ins fruit.jpg

Bonbóny Mentos Popins je možné získat ve dvou variantách: MENTOS POPINS FRUIT s ovocnou příchutí se prodávají ve žlutém obalu a jemně kyselé MENTOS POPINS SOUR v zeleném obalu.  Jsou hravé, barevné, zábavné a udělají radost každému, kdo je ochutná. Navíc jsou opravdu výborné a je těžké jim odolat, přesvědčte se sami.

3d sachet pop ins sour.jpg

Žvýkací bonbóny Mentos Popins budou k dostání v  široké distribuci již od října 2015. V současnosti je můžete koupit v obchodní  síti Tesco.

Mentos Popins 50g rozšířily nabídku produktů světově proslulé značky Mentos na českém trhu a obohatily portfolio oblíbených ruliček a žvýkaček. Jsou k dostání za přibližně 22 Kč*.

Mentos

V září budou mít fanoušci značky Mentos možnos tvyzkoušet novinku jako dárek zdarma a na říjen je pro ně nachystané další překvapení. Více informací o novinkách a akcích se dozvíte na FB Mentos a nebo webových stránkách www.mentos.cz.  

Mentos

Reklama