Nové granoly Nestlé FITNESS® jsou zdrojem vlákniny, vápníku a železa a v kombinaci s mlékem nebo jogurtem představují vyváženou snídani, která skvěle chutná a zasytí. Křupnout si ovšem můžete i během dne jen tak na svačinku. Na výběr je ze tří variant. Ale varujeme vás, jedna je lepší než druhá.

62c6a29de52b4obrazek.png

Všechny granoly jsou vyrobené z celozrnného ovsa a jsou zdrojem vápníku, železa, vlákniny a minerálních látek. Vyznačují se vyváženým nutričním profilem, skvělou chutí a bonusem je skutečnost, že neobsahují umělá aromata. Podívejte se na jednotlivé druhy trochu blíže. 

Nestlé Fitness® Granola s příchutí medu obsahuje 57 % ovsa, 66,4 % celozrnné mouky a také vápník a železo.

Složení: Celozrnné OVESNÉ vločky 44,5 %, celozrnná OVESNÁ mouka 13,3 %, cukr, slunečnicový olej, isomaltulóza, rýžová mouka 5,3 %, sirup z invertního cukru, sušený glukózový sirup, celozrnná PŠENICE 2,6 %, med 2,1 %, PŠENIČNÁ mouka 1,9 %, minerální látka [uhličitan vápenatý (vápník)], jedlá sůl, sladový výtažek z JEČMENE, kokos 0,2 %, přírodní aroma, kypřicí látka (uhličitany sodné), antioxidant (extrakt s vysokým obsahem tokoferolů), minerální látka [elementární železo (železo)]. Může obsahovat MLÉKO, SÓJU a OŘECHY.

62c6a2b91ec97obrazek.png

Více informací najdete na nestle-cereals.com

Nestlé Fitness® Granola s příchutí čokolády obsahuje 53 % ovsa, 55,6 % celozrnné mouky, vápník, železo a kousky hořké čokolády. 

Složení: Celozrnné OVESNÉ vločky 40,9 %, celozrnná OVESNÁ mouka 12,3 %, kousky hořké čokolády 10 % (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor: lecitiny; přírodní aroma), slunečnicový olej, cukr, isomaltulóza, rýžová mouka 4,9 %, sušený glukózový sirup, sirup z invertního cukru, celozrnná PŠENICE 2,4 %, PŠENIČNÁ mouka 1,8 %, kakaový prášek 1,3 %, minerální látka [uhličitan vápenatý (vápník)], jedlá sůl, sladový výtažek z JEČMENE, kokos 0,2 %, antioxidant (extrakt s vysokým obsahem tokoferolů), minerální látka [elementární železo (železo)]. Může obsahovat MLÉKO, SÓJU a OŘECHY.

62c6a2c6229f7obrazek.png

Více informací najdete na nestle-cereals.com

Nestlé Fitness® Granola s přichutí brusinek obsahuje také dýňová semínka, 53 % ovsa, 55,9 % celozrnné mouky, vápník a železo. 

Složení: Celozrnné OVESNÉ vločky 41,1 %, celozrnná OVESNÁ mouka 12,2 %, cukr, slunečnicový olej, isomaltulóza, rýžová mouka 4,8 %, dýňová semena 4,2 %, sušené brusinky 3,2 %, sirup z invertního cukru, sušený glukózový sirup, celozrnná PŠENICE 2,6 %, PŠENIČNÁ mouka 1,7 %, minerální látka [uhličitan vápenatý (vápník)], zvlhčující látka (glycerol), jedlá sůl, sladový výtažek z JEČMENE, regulátor kyselosti (kyselina citronová), antioxidant (extrakt s vysokým obsahem tokoferolů), minerální látka [elementární železo (železo)]. Může obsahovat MLÉKO, SÓJU a OŘECHY.

62c6a2d42644eobrazek.png
Více informací najdete na nestle-cereals.com

Více informací najdete na Novinky právě v redakci testujeme, můžete se těšit na naše recenze!

Reklama