Už dávno neplatí, že bezlepkové produkty nechutnají tak dobře jako ty, co lepek obsahují. Také už dávno neplatí, že není z čeho vybírat. Jednu z nejširších nabídek bezlepkových produktů na maloobchodním trhu má společnost Tesco, která nabízí více jak 160 položek, navíc přehledně na jednom místě. Nově se sortiment rozšířil o novou řadu bezlepkového pečiva Vitacelia od společnosti Penam, která je dostupná exkluzivně v Tescu. Pečivo bylo vyvinuto přímo s celiaky, ale pochutnají si na něm všichni bez rozdílu na snášenlivost lepku. Je určeno k přímé konzumaci. Vyzkoušejte různé druhy chlebíků a pokud máte chuť na sladké, vyzkoušejte skvělé brownies nebo muffiny.

Ochutnejte bezlepkové chlebíky plné vápníku od klasického světlého, přes tmavý a jemný toustový až po slunečnicový.

tesco

Vitacelia Bezlepkový chlebík slunečnicový

Běžná cena 89,9 Kč / 300 g

tesco

Vitacelia Bezlepkový chlebík tmavý

Běžná cena 89,9 Kč / 300 g

tesco

Vitacelia Bezlepkový chlebík toustový

Běžná cena 49,9 Kč / 300 g

tesco

Vitacelia Bezlepkový chlebík světlý

Běžná cena 89,9 Kč / 300 g

tesco

Vitacelia Bezlepkový brownies

Běžná cena 49,9 Kč / 140  g

To pravé čokoládové pro čokomilovníky je bezesporu brownies, bezkonkurenční král všech čokoládových zákusků. Nesnášenlivost lepku vás ale vůbec neomezuje ve vychutnání si tohoto neodolatelného dezertu.

 tesco

Vitacelia Bezlepkový muffin bez nebo s čokopecičkami

Běžná cena 74,9 Kč / 220 g a 79,9 Kč / 220 g

Muffin se u Čechů stává čím dál oblíbenější. V balení najdete rovnou 4 bochánky, o které se můžete podělit s rodinou nebo přáteli. Nebo je možné, že díky jejich jemné chuti neodoláte a necháte si všechny pro sebe. Muffiny se často jedí ke snídani nebo svačině, ale při jaké příležitosti si na nich pochutnáte, je jen a jen na vás.

tesco

http://itesco.cz/

Reklama