Potřebujete základ pro rajskou omáčku nebo pro rajčatovou polévku? Vyzkoušejte Loupaná rajčata OTMA GURMÁN od Hamé! Proč byste je měli vyzkoušet?

Jsou zpracována v den sklizně – máte tedy jistotu, že v plechovkách jsou jen ta nejčerstvější rajčata, která netrpěla zbytečným skladováním.

Neobsahují žádné chemické konzervanty ani barviva.

Vhodný základ jídelníčku pro děti – pokud nemáte po ruce čerstvá rajčata, loupaná rajčata je plně nahradí - budou dětem chutnat a my máme jistotu, že jedí zdravě.

Ušetříte čas loupáním – jsou již oloupaná, takže příprava jídla bude snadná a rychlá

Jsou zdravou a chutnou náhradou za rajčatový protlak nebo kečup a dodají správnou rajčatovou chuť – pokrmy, které z nich připravíte, budou chutnat a vonět po rajčatech - rajská omáčka, základ na pizzu, guláš nebo polévky, základ pro omáčky na těstoviny.

Držíte si štíhlou linii – loupaná rajčata mají nízkou kalorickou hodnotu.

rajcatarajcata1

Vyzkoušejte novinky: výrobky z rajčat a přesvědčte se o jejich kvalitě sami

Společnost Hamé přichází na trh s novinkou v podobě Krájených a loupaných rajčat pod značkou OTMA GURMÁN. Krájená i loupaná rajčata jsou zpracována v den sklizně a jsou doplněna zahuštěným rajským protlakem. Loupaná rajčata jsou vyráběna z čerstvých rajčat hruškovitého tvaru. Pro krájená i loupaná rajčata existuje široká škála použití, např. tomatový základ na pizzu, používají se pro přípravu rajčatové polévky atd.

Více na www.hame.cz.

Novinkou jsou rajčata krájená s bylinkami, takže pokud by se vám hodily pro přípravku pokrmů, určitě ochutnejte!

bylinky

Reklama