Potřebujete základ pro rajskou omáčku nebo pro rajčatovou polévku? Vyzkoušejte novinku – Loupaná rajčata OTMA GURMÁN od Hamé! Proč byste je měli vyzkoušet?

rajčata OTMAJsou zpracována za čerstva v den sklizně - máme tedy jistotu, že v plechovkách jsou jen ta nejčerstvější rajčata, která netrpěla zbytečným skladováním.

Jsou zpracovaná čistě přírodní cestou a neobsahují žádné chemické konzervanty ani barviva.

Zdravý základ jídelníčku pro děti – pokud nemáte po ruce čerstvá rajčata, loupaná rajčata je plně nahradí - budou dětem chutnat a my máme jistotu, že jedí zdravě.

Ušetříte čas loupáním – jsou již oloupaná, takže příprava jídla bude snadná a rychlá

Jsou zdravou a chutnou náhradou za rajčatový protlak nebo kečup a dodají správnou rajčatovou chuť – pokrmy, které z nich připravíte, budou chutnat a vonět po čerstvých rajčatech - rajská omáčka, základ na pizzu, guláš nebo polévky, základ pro omáčky
na těstoviny.

Držíte si štíhlou linii -  loupaná rajčata mají nízkou kalorickou hodnotu

Vyzkoušejte novinky: výrobky z čerstvých rajčat!

Společnost Hamé přichází na trh s novinkou v podobě Krájených a loupaných rajčat pod značkou OTMA GURMÁN. Krájená i loupaná rajčata jsou zpracována v den sklizně a jsou doplněna zahuštěným rajským protlakem. Loupaná rajčata jsou vyráběna z čerstvých rajčat hruškovitého tvaru. Pro krájená i loupaná rajčata existuje široká škála použití, např. tomatový základ na pizzu, používají se pro přípravu rajčatové polévky atd.

Více na www.hame.cz.

OTMA

Reklama