Provence je úžasná destinace, kterou člověk musí objevovat všemi smysly. Specifickou vůni i chuť této jihofrancouzské krajiny v sobě skrývá i novinka Hellmann’s Provensálský dresink. Ten vychází z nepsaných pravidel francouzské kuchyně, která zaručují delikátní zážitek bez výčitek. Neotřelá kombinace pocházející z gurmánské metropole skvěle podtrhne chuť vašich letních salátů a nijak neohrozí vaše snahy blýsknout se v plavkové sezóně.

jV létě se kromě šatníku odlehčuje i v kuchyni. V teplejších dnech člověk zajisté uvítá osvěžující oběd v podobě zeleninového salátu či plátku ryby. Tato změna se projeví nejen na našem organismu, který nebude přetížen, ale také na naší linii. Vždyť, kde jinde čerpat inspiraci než u požitkářských, ale křehkých Francouzek.

Novinka Hellmann’s Provensálský dresink je skvělým doplňkem právě letních a odlehčených receptů. Koriandr, oregano, česnek a nezbytné hořčičné semínko, to je základ, který společně s extra panenským olivovým olejem vytvoří perfektní dresink, který můžete využít na mnoho způsobů, ať už jako zálivku do salátu, tak i k dochucení různých pokrmů z masa, brambor a vařené zeleniny. S jejich pomocí vytvoříte spoustu chutných jídel snadno a rychle - stačí přidat pár lžic a hned poznáte změnu.

Dresinky volte v praktických obalech z plastu, které umožňují lehčí manipulaci i dávkování.

Hellmann’s Provensálský dresink (235 ml) můžete zakoupit v obchodech za nezávaznou doporučenou spotřebitelskou cenu 41,90 Kč.

Reklama