Pečení Dobrot je charitativní akcí, která se v NG Myslbek těší velké popularitě. Každý měsíc mohou návštěvníci ochutnat pečivo nebo cukrářské výrobky a zároveň přispět dobrovolným finančním darem na konkrétní osobu s postižením či projekt. Ve čtvrtek 19. ledna se bude péct pro devítiletou Hermínku, která trpí těžkým kombinovaným genetickým neurologickým postižením.

eva čížkovská

Také v roce 2017 bude v Nákupní Galerii Myslbek ve spolupráci s Kontem Bariéry probíhat měsíční akce Dobro+Ty pro charitu. Populární pečení a prodej cukrovinek a pečiva se letos poprvé uskuteční ve čtvrtek 19. ledna. Speciálním hostem lednové edice Dobro+Ty bude již tradičně patronka projektu Eva Čížkovská. Výtěžek z prodeje poputuje na koupi polohovacího kočárku pro devítiletou Hermínku, která trpí těžkým kombinovaným genetickým neurologickým postižením.

sd

O KONTU BARIÉRY:

Konto Bariéry, od roku 1992 stěžejní projekt Nadace Charty 77, je první a dosud jedinou kontinuální sbírkou, které se účastní desetitisíce dárců – svým pravidelným měsíčním příspěvkem pomáhají naplňovat a financovat program Konta Bariéry. Za více než dvacet let činnosti rozdělilo Konto Bariéry stovky milionů korun, podpořilo tisíce projektů na zlepšení života lidí s handicapem a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti.

WWW.KONTOBARIERY.CZ

Reklama