61b7257b410edobrazek.png

Bohemia Sekt Demi Sec

61b71209ea1f5obrazek.pngProslulé šumivé víno, které si již 50 let získává milovníky sektů svou harmonickou jemně polosuchou chutí a svěží středně plnou květnatou vůní. Pro jeho výrobu sekundárním kvašením francouzskou metodou Charmat jsou vybírána vysoce kvalitní bílá vína a ta jsou do základního cuvée pečlivě sestavována podle originální receptury. Bohemia Sekt demi sec je nejlepší volbou pro jedinečné okamžiky s blízkými, sváteční chvíle i oslavy příchodu nového roku.

Marta: Bohemia Sekt Demi Sec je klasika. Skvěle se hodí k zvláštním příležitostem jako jsou Vánoce nebo Silvestr. Sekt je lahodný a jemný. Má harmonickou polosuchou chuť. 

Vendula: Tuto Bohemka ochutnal snad každý z nás. My ji doma moc rádi používáme i do míchaných koktejlů jako je Mimosa.

Veronika: Klasika všech klasik, která nesmí chybět na žádné oslavě nebo večírku. Bublinky příjemně štípou na jazyku a toto šumivé víno je sušší, ale lahodné. Myslím, že nikoho neurazí, ale já osobně mám mezi Bohemia Sekty jiné favority. 

Adéla: „Demíčko“ je sentimentální vzpomínkou na moji pubertu, kdy jsem tento sekt tajně upíjela mámě přímo z otevřené lahve v lednici. Stálice, co nikdy nemůže vyjít z módy.

Klára: Klasiku známě všichni a moc rádi si ji dáváme.

OI000221-3-.jpg
Foto: Marta Kratochvílová
 
Bohemia Sekt Brut

61b71233b0df8obrazek.pngObjevte skutečně skvělou partii mezi suchými sekty. Brut, tedy extra suchá varianta je k rozehrání společných okamžiků jako stvořená - je totiž zvlášť výborná jako aperitiv. Toto vysoce ušlechtilé šumivé víno má jemnou a svěží vůni, harmonickou chuť s příjemně vystupujícími kyselinkami a jemné dlouhotrvající perlení.

Marta: Bohemia Sekt Brut je suché chuti se svěží květovou vůní. Podle mě bude chutnat více hlavně mužům. Můj favorit to úplně není.

Vendula: Po této suché variantě bych sama od sebe nesáhla, ale jako aperitiv se hodí skvěle.

Veronika: Šumivé víno Bohemia Sekt brut nepatřilo při testování zrovna k mým nejoblíbenějším, protože je docela suché. Zase se ale skvěle hodí jako aperitiv, který povzbudí chuťové pohárky před jídlem. 

Adéla: Jeden z mých favoritů mezi víny obecně. Mám ráda suché, a to Brut splňuje. Poměr cena a kvalita je zde ideální.

Klára: Bohemia Sekt Brut je hodně suchý, chutná mi, ale nevypiji víc jak 1 až 2 skleničky. Ráda si pak dám lehčí, sladší varintu jiné „Bohemky“. Každopádně chutná mužům, je to super dárek.

OI000257-2-.jpg
Foto: Marta Kratochvílová

Nealkoholický Bohemia Sekt

61b7126289de2obrazek.pngOčekávat Nový rok můžete stylově, i když jste třeba v očekávání. Nealkoholický Bohemia Sekt se totiž plně vyrovná běžným sektům, a to po chuťové stránce, aromatem i barvou a také příjemným perlením. Sklenka sektu k Vánocům, a hlavně Silvestru, jednoznačně patří. Když vsadíte na nealkoholický Bohemia Sekt, budete si moci slavnostní atmosféru i výbornou chuť vychlazených bublinek užít, i když budete muset usednout za volant, nebo si alkohol chcete odepřít z jiného důvodu. Nealkoholický Bohemia Sekt stylově podtrhne každý výjimečný zážitek, který by neměl vyprchat z paměti.

Marta: Když někdo nemůže pít, je skvělé, že může sáhnout po nealkoholické verzi Bohemky. Má bohaté hroznové aroma a tóny citrusů.

Vendula: Moc povedená nealkoholická varianta sektu. Oblíbila jsem si ji v době těhotenství. Kupujeme ji i na redakční oslavy pro naše řidičky. Doporučuji.

Veronika: Skvělá variant pro řidiče nebo pro ty, kteří nechtějí mít smysly omámené alkoholem. Nejsem velkým znalcem alkoholu, takže bych ani nepoznala, že jde o nealko. Chuť alkoholu je velmi dobře napodobena, takže chválím. 

Adéla: Velice příjemné překvapení, ta chuť je naprosto věrná alkoholickému sektu. Rozhodně jsme se s nealko Bohemia Sektem neviděli naposledy.

Klára: I když není alkoholický, má dobrou chuť. Rozhodně je to dobrá volba pro ty, co zrovna na večírku či oslavě nemohou pít a nechtějí pít celý večer vodu nebo limonády.

gerrterrt.jpg
Foto: Marta Kratochvílová
 
Bohemia Sekt La Fleur

61b71293c354eobrazek.pngSekt La Fleur přináší vhodný způsob, jak vyjádřit „mám tě rád“ něžnému pohlaví. Sekt má aroma růží a muškátů. Na jazyku zaujme svěží ovocnou chutí, která je výtečnou volbou pro každou ženu. Lahev s vychytaným květinovým obalem má navíc i speciální bílý povrch, na který můžete napsat milé přání přímo od srdce. Máte ji rád? Vyjádřete to Bohemia Sektem.

Marta: Tento druh Bohemi Sektu je můj nejoblíbenější. Myslím si, že nejen můj, ale i mnoha dalších žen. Sekt má aroma růží a muškátů.

Vendula: Lehký ovocný sekt sladší chuti mi chutnal moc. Jen pozor, pije se nebezpečně ryche.

Veronika: Lahev s romantickým designem i názvem si mě získala. Skrývá se v ní totiž výborné šumivé víno, ve kterém jsou cítit ovocné tóny a rozkvetlé růže. Myslím, že tento sekt ocení hlavně milovníci jemných chutí. 

Adéla: Ovocné tóny u mě nejsou „za stovku bodů“, ale sekt je příjemný. Láhev má navíc kouzelný obal.

Klára: Tak variantu La Fleur mám moc ráda. Myslím, že je to takové „ženské pití“. Když jdu na návštěvu ke kamarádce, je to jasná volba, co si spolu dáme.

ttzzrtz.jpg
Foto: Marta Kratochvílová

Bohemia Sekt Demi Sec červené

61b712c5b0fb5obrazek.pngČervená je barva vášně a smyslnosti. Podlehněte jí s jedinečnou variantou červeného Bohemia Sektu. Výjimečná chuťová harmonie a jemná, svěží vůně vás potěší nejen ve chvílích, kdy zatoužíte po kapce vášně.

Marta: Červený Demi Sec jsem měla poprvé. Krásně voní po růžích a exotickém ovoci. Má plnou chuť. Mně moc chutnal.

Vendula: Tuto červenou variantu Bohemia Sektu jsem chutnala poprvé a byla jsem mile překvapená. Čekejte harmonickou svěží perlivou chuť, která se hodí skvěle k zimnímu období.

Veronika: Červená varianta Bohemia Sektu je pro mě úplnou novinkou. Láhev vypadá velmi elegantně a působí luxusním dojmem. Podle mě se skvěle hodí jako dárek nebo na vánoční stůl. Voní i chutná po peckovém ovoci a jemně je v něm cítit i stopa čokoláda. 

Adéla: Nepiji červené víno, většinou je na mě těžké. U Bohemia Sektu červeného se sice těžkost ztrácela, ale je na mě přeci jen moc sladké.

Klára: Červený sekt mě velice mile překvapil a rozhodně si ho zase někdy dám. Je svěží, má zajímavou chuť a je to něco „jiného“ než světlý sekt. Chutná mi, mohu doporučit.

gffghfghfg.jpg
Foto: Marta Kratochvílová

Bohemia Sekt Rosé Demi Sec

61b7130ae2158obrazek.pngBohemia Sekt rosé je tu pro všechny, kdo si rádi vychutnají kapku romantiky a něžnosti. Pro romantické večery je jako stvořený, a především dámy ocení potěšení z šumivého vína v růžovém tónu. Okouzlí vás krásnou, lososově růžovou barvou, svěží, jemnou ovocnou vůní a nasládlou, polosuchou chutí. Jeho cuveé je složeno z pečlivě vybíraných modrých hroznů. Jemné, dlouhotrvající perlení povzbudí k chuti především v kombinaci s dezerty nebo zmrzlinou.

Marta: Ideální na romantiku ve dvou. Má jemnou ovocnou vůni a nasládlou polosuchou chuť. Také jeden z mých favoritů. Preferuji spíše ženské pití. A ačkoliv to někteří chlapi neradi přiznávají, chutná i jim.

Vendula: Už z fotek jde poznat, jak jsme se na růžovou variantu sektu těšily. U mě rozhodně vítěz z testovací sady. Jemný sekt s ovocnými tóny a vůní je stvořený pro večery s kamarádkami. 

Veronika: Mým stálým favoritem mezi Bohemia sekty je Demi Sec Rosé. To zůstává stejné už několik let. Je totiž polosuché, hezky nasládlé a má příjemné aroma. Holčičí design lahve mě také velmi baví. 

Adéla: Nepatřím mezi fanoušky Rosé, nevybrala bych si ho, ale musím přiznat, že chuť je příjemná. I když stejně jako u červeného bojuji s polo suchostí až polo sladkostí. Každopádně je to určitě dobrý tip na dárek, mezi mými kolegyněmi byl rosé sekt hodnocený vysoko.

Klára: Miluju růžová vína a také růžové sekty. Proto je Bohemia Sekt Rosé Demi Sec jedním z mých TOP favoritů. Pokud máte také rádi „růžovky“ jako já, pak vám bude jistě chutnat.

errtertrert.jpg
Foto: Marta Kratochvílová

Bohemia Sekt Prestige Brut

61b7133645a67obrazek.pngOzdobou každé slavnostní události i příjemným společníkem výjimečných chvilek ve dvou nebo s rodinou je Bohemia Sekt Prestige brut. Jako exkluzivní aperitiv probudí smysly každého gurmána a povýší zážitek z mnohých pokrmů. Úžasně doprovodí variaci kozích sýrů, parmskou šunku v kombinaci se žlutým melounem či pokrmy z mořských plodů a ryb. Sekt je vyráběný tradiční metodou zráním v lahvi. Než se objeví ve vaší skleničce, odpočívá na kvasinkách alespoň 15 měsíců. Jen tak získává svůj naleželý buket a charakteristickou chuť.

Marta: Tohle je za mě rozhodně chlapská Bohemka, pro gurmány. Skvěle se hodí k sýrům nebo rybě. Na mě je trochu sušší.

Vendula: Souhlasím s kolegyní Martou, i na mě je tento sekt příliš suchý, ale věřím, že třeba mému muži bych chutnal velmi. Ale vyzkouším ho určitě ještě jednou.

Veronika: Dlouhé zrání v lahvi propůjčuje Bohemia Sektu Prestige Brut kyselkavost a perlivost. Přiznám se, že to není úplně můj šálek kávy, respektive sklenička sektu. Dávám přednost sladším nápojům. Milovníky suchých šumivých vín ale určitě potěší, a navíc lahev dobře vypadá. 

Adéla: Prosím potlesk a fanfáru pro mého absolutního favorita. Byla to láska na první doušek. Suchost a vysoká perlivost si mě získala. 

Klára: Vyjímečná chuť pro vyjímečné příležitosti.

treterterrt.jpg
Foto: Marta Kratochvílová

Bohemia Sekt Prestige Chardonnay brut

61b713742f125obrazek.pngJednoodrůdové sekty jsou jedinečné tím, že nic neskrývají – naplno v sobě odhalují ušlechtilý charakter odrůdy, ze které se rodí. Vychutnejte si požitek z Bohemia Sekt Prestige Chardonnay, sektu typu Blanc de Blancs připravovaného tradiční metodou kvašením v lahvi. Ihned si Vás získá svou zlatavě žlutou barvou a jemným perlením, které tvoří po obvodu hladiny bohatou korunu. Vůně je elegantní s bohatým aroma citrusového a sadového ovoce, v pozadí s tóny bílých květů. Chuť je šťavnatá, medově hebká, připomínající sušené ovoce, s delším závěrem. Tento jedinečný sekt vzniká tradiční metodou kvašením v lahvi s dobou ležení na kvasinkách 15-18 měsíců.

Marta: Prestige Chardonnay brut má jemnou medovou chuť. Určitě skvělý společník na vánoční večírky nebo oslavy. Možná právě tuto lahev zvolím na Silvestra.

Vendula: Velmi elegantní lahev odráží i její obsah. Sušší sekt je bohatý na aroma citrusů a ovoce a opravdu jde v pozadí cítit medová chuť. Moc zajímavý sekt. 

Veronika: Tak tohle je opravdová lahůdka. Tady mi ani nevadilo, že jde o sušší sekt. Má totiž medový nádech a ovocnou vůni. Kombinace černé a zlaté na lahvi je elegantní klasikou s puncem luxusu. 

Adéla: Díky bohu za suché sekty, díky bohu za Bohemia Sekt Prestige Chardonnay brut. Vynikající sekt, který mě potěšil. Sofistikované víno s duší. 

Klára: Je skvělý, sušší, ale chuťově velmi zajímavý.

tert-1-.jpg
Foto: Marta Kratochvílová

Bohemia Sekt Prestige 36

61b713ac7b746obrazek.pngBohemia Sekt Prestige 36 získává díky 36 měsícům ležení na kvasinkách a cuvée z odrůd Chardonnay a Rulandské modré své výjimečné chuťové charakteristiky - ušlechtilé terciální tóny, patrnou mineralitu a nádech pečeného toastu. Díky tomu, si tento klenot mezi sekty vychutná každý, ale jen znalec ho dokáže ocenit.

Marta: Výborný sekt s jemně ovocnou vůní, která připomíná opravdu zralé jablko. Patří k těm, které mě zaujaly nejvíc. Myslím, že ho vezmu na vánoční sešlost s přáteli.

Vendula: Bohemia Sekt Prestige 36 si zaslouží zvlášní příležitost a také čas na vychutnání si tohoto klenotu. Nejsem odbornice na sekty, ale tuším, že patří k těm nejlepším, které firma vyrábí.

Veronika: Pikantní kyselinka, která se rozlije po jazyku, to je poznávací znamení Bohemia Sektu Prestige 36, který zraje minimálně 36 měsíců. Já to sice nejsem schopná úplně ocenit a docenit, ale v puse krásně perlí a zanechává příjemný pocit. 

Adéla: Jak říká Vendula, je to klenot a podle toho by se s ním mělo zacházet. Jsem ráda, že byla možnost ochutnat něco takového. Zkrátka výjimečný sekt pro výjimečné dny

Klára: Opravdu lahodné pití, které chcete pít při každé příležitosti.

htzrzrzrz.jpg
Foto: Marta Kratochvílová

obrazek.png

Všechny zmiňované sekty lze zakoupit v maloobchodě nebo na e-shopu osobnivinoteka.cz.
Za zapůjčení prostor pro fotografování děkujeme pažskému hotelu Rott.

Reklama