Tento pátek jsme netestovaly v redakci čerstvé ovocné šťávy, ale nalily jsme si osvěžující koktejly Avanti Hugo a Spritz. Jedná se už o hotové míchané nápoje a tak stačí, když budete mít doma dostatek ledu a případně mátu či pomeranč. Oba koktejly se hodí na příjemné letní večery a pokud se chystáte v noci sledovat zahájení Olympijských her v Riu, určitě se vám bude lépe dívat s otevřenou lahví Avanti Hugo, nebo Spritz.

koktejly

Avanti Hugo – osvěžení jedna italská báseň!

Avanti Hugo je osvěžující jemně perlivý nápoj, který okouzluje jemnou chutí černého bezu a vůní s nádechem limetky. Koktejl Hugo není náročný na přípravu a jeho konzumace je ještě snazší. Stačí dát do skleničky pár kostek ledu, zalít jej nápojem Avanti Hugo, ozdobit mátou a plátkem limetky a koktejl je na světě!

hubo

Zakoupíte ho třeba na e-shopu Osobní vinotéky

Avanti Spritz – léto v benátském stylu

Spritz je oblíbený koktejl, který pochází ze severní Itálie a jeho popularita neustále stoupá také u nás. Nejlépe chutná vychlazený ve vinné sklence s ledem a plátkem pomeranče. Ideálně pod širým nebem v počasí, které připomíná jeho rodiště – slunnou Itálii! Populární vinný nápoj má barvu vyzrálé broskve a delikátní hořko-sladkou chuť zapadajícího slunce, která je v letních parnech vítaným osvěžením. Avanti pro vás Spritz rovnou namíchalo, proto si nemusíte lámat hlavu s jeho recepturou a jen si užívat letní odpoledne v jeho společnosti.

drinky

Koupit si ho můžete například na e-shopu Osobní vinotéky

Čtěte také:

 

Reklama