A200853.jpg

Z bohatého portfolia produktů značky Matcha Tea jsme v redakci otestovaly:

Kyosun Mandle v rooibos čokoládě
Jemně karamelová chuť Kyosun rooibosu, lahodná bílá čokoláda a požitkářské křupnutí mandle. Přesně takový chuťový zážitek pro vás mají Mandle v rooibos čokoládě.

Mandle v Matcha Tea čokoládě
Oblíbené mandle v matcha čokoládě ve větším, stogramovém balení, udělají radost každému mlsalovi.

Kešu v Matcha Tea čokoládě
Kešu obalené v jemné bílé čokoládě s japonským zeleným čajem matcha jsou božským spojením, kterého se nikdy nepřejíte. Jsou skvělou sladkou svačinkou k odpolednímu šálku matcha – s Kešu v Matcha Tea čokoládě totiž mlsáte zdravě!

Matcha Tea chips hrachové
Matcha Tea chips hrachové mají unikátní chuť, kterou musíte zažít. V sáčku najdete chroupání s vysokým obsahem proteinů a vlákniny + 3,5 g japonského Matcha Tea. Díky nižšímu obsahu tuku a kalorií si ho můžete dopřát bez výčitek!

635130eebdd39A200848.jpg

Jak nám chutnalo?

Marta

Musím přiznat, že nejsem člověk, co by úplně rád experimentoval. Ale všechny výše zmíněné produkty jsem poctivě ochutnala a byla jsem moc překvapená, jak moc mi chutnaly. Hlavně hrachové chipsy – to je úplná návykovka. Nejsou příliš slané, takže se jich člověk za chvíli nepřejí. I když teď nevím, zda je to vlastně dobře, nebo ne. Byla jsem totiž schopná sníst na posezení celý pytlík a nejradši bych otevřela i další, kdybych se nemusela dělit s kolegyněmi. Jako bonus mají chipsy vysoký obsah proteinu a vlákniny, kromě toho, že je v nich samozřejmě Matcha Tea. Jsou tedy nejen chutné, ale zároveň zdravé. Také mají poloviční obsah tuku a kalorií než běžné bramborové chipsy. A takové mlsání je nejlepší! 

I oříšky v čokoládě mi chutnaly. Trochu jsem se bála příchutě rooibos, ale překvapila mě. Protože mám ráda matchu, nejvíc jsem si samozřejmě pochutnala na na madlích a kešu v Matcha Tea čokoládě. Je fajn, že se dá tato pochutina koupit v několika variantách podle druhu oříšků. Zkrátka všechny pochutiny, které jsme měly možnost v redakci vyzkoušet, jsou moc dobré.

A200857.jpg

Tereza

Jelikož moje kolegyně Marta snědla celý pytlík Matcha Tea chipsů sama, musela jsem jí potajmu ukrást alespoň jeden kousek, abych také ochutnala. Pravdou zůstává, že jsou vážně velice chutné a křupavé a Martě se vůbec nedivím. Sama jsem si na pracovní stůl vzala Mandle v Matcha Tea čokoládě a každý den s několika kousky zhřeším. Moc mi chutnají. Nejsou příliš sladké, mají zajímavou chuť a k mlsání při práci jsou ideální. Ostatní Matcha Tea produkty jsem také vyzkoušela, nejvíce mi ale chutnaly právě tyto mandličky. Každý si určitě najde svého favorita.

A200859.jpg

Kateřina

Přiznám se, že jsem z testování měla zprvu obavu, protože Matcha Tea nepatří k mým nejoblíbenějším nápojům. Ale byla jsem příjemně překvapená a ochutnávání nakonec předčilo má očekávání. Co se týká slané dobroty, tedy hrachových chipsů s matchou, vůbec jsem nepočítala s tak dobrou chutí. Skvělé složení, křupavé kousky a vynikající příchuť mě přesvědčila, že tyhle lupínky nejím naposledy a zařadí se mezi mé oblíbené.

Co se týká sladkých laskomin, vyzkoušela jsem nejdříve kešu v čokoládě s matchou, která je v produktu opravdu cítit. Pokud tedy máte rádi chuť tohoto zeleného nápoje, budete nadšení. I já je hodnotím pozitivně, protože se dohromady s křupavým kešu oříškem čokoláda skvěle doplňuje. Snědla jsem je celé doslova během chvíle, a to mluví za vše. Na konec si nechávám mandle v roiboos čokoládě. I ty mi chutnaly. Úžasná karamelová chuť je v kombinaci s křupavým elementem ve formě mandle báječnou pochoutkou, která uspokojí všechny mlsné jazýčky.

sss.gif

Více informací a další produkty najdete na matchatea.bio
624ab64803063obrazek.png

Reklama