Marta Kratochvílová, editorka
Mléčná čokoláda je má oblíbená a kočičí jazýčky mi vždy přivodí vzpomínky na dětství. Co jsem se jich tehdy namlsala. Tyto od značky Carla mi také velice chutnaly. Snad ale ještě více než samotná chuť mléčných tónů čokolády mě zaujalo nádherné balení obou výrobků s motivy ladovské zimy. Obaly jsou opravdu velice krásné a na první pohled jistě zaujmou. Určitě bych nepohrdla takovou čokoládou ani pod vánočním stromečkem.

Veronika Bulánková, redaktorka
I já mám samozřejmě kočičí jazýčky spojené s dětstvím. Ty od značky Carla jsou přesně takové, jaké si je pamatuju. Výborně se rozplývají na jazyku a jsou jedním slovem lahodné. Když jsem viděla vánoční ladovský motiv, byla jsem z toho u vytržení. Krásnější vánoční obal si ani nedovedu představit, takže bych si jazýčky koupila už jen kvůli němu. Navíc tradiční věci je potřeba si pořád připomínat.  

Karolína Waberová, redaktorka
Kočičí jazýčky mám spojené s dětstvím. Babička mi je kupovala při každé příležitosti a mně moc chutnaly. Teď jsem je měla poprvé po dlouhé době a musím říct, že chutnají pořád stejně. Některé sladkosti se časem trochu pozmění nebo si jejich chuť pamatujeme jinak, ale kočičí jazýčky jsou opravdu stále stejně dobré. Navíc se mi moc líbí obal, na kterém je obrázek Josefa Lady.

Reklama