Už jste ochutnali novou řadu bezmasých výrobků SPAR Veggie? Máte rádi pokrmy, ve kterých není maso, a přitom nepatříte mezi vegetariány? Nebo naopak máte v rodině někoho, komu upravujete jídelníček, protože nejí maso? Pak pro vás máme zajímavé tipy na pokrmy, ve kterých není maso. Jejich kvalitu zajišťuje známka V-logo, kterou uděluje Evropská vegetariánská unie.

Spar veggie

Zajímalo nás, jaká jsou tyto produkty, proto jsme se rozhodly s kolegyněmi vybrané produkty z řady SPAR Veggie vyzkoušet. Je dobré občas jídelníček zpestřit jídlem, které je bezmasé.

Jak nám výrobkySPAR Veggie chutnaly?

Klára Křížová:

Mám ráda bezmasá jídla, hlavně zeleninová. Miluju špenát, brambory, červenou řepu, smažený květák nebo žampiony. Bezmasá jídla do mého jídelníčku určitě patří. Někdy mám dokonce stav, kdy si musím od masa „odpočinout“. Proto jsem uvítala možnost testování bezmasých výrobků. Nejvíce mne oslovily pomazánky. Je to rychlá svačinka. Celozrnný rohlík, bezmasá pomazánka a kousek zeleniny – třeba rajče, je to skvělá kombinace. Pizza se zeleninou je klasika a zeleninové karbanátky nezklamaly. Doporučuji vegetariánům nebo všem, co mají chuť na něco bez masa.

Jitka Turková:

Mě nejvíce chutnaly pomazánky rajčatovo-bazalková a rajčatovo-olivová. Ty jsou opravdu dobrým tipem, budu si je kupovat. Ostatní výrobky jsou také dobré, pizza zeleninová se hodí pro děti, které nemají rády maso a milují pizzu.

Věra Forejtová:

Chutnaly mi všechny výrobky SPAR Veggie, mám velkou rodinu a zejména mražená pizza je v mrazáku stále – děti ji milují. Ráda nabídku pizzy na doma doplním touto zeleninovou. Pomazánky jsou velmi dobré pro studenou a zdravou večeři. Můj manžel má rád orientální kuchyni, kupuji mu pomazánku BIO Hummus.

SPAR Veggie: Co jsme testovaly?

  • Spar veggieVegetariánské BIO pomazánky
  • Zeleninové BIO karbanátky
  • BIO pizza

Více informací na: www.interspar.cz

www.facebook.com/Interspar.cz Staňte se našimi fanoušky!

O produktech výrobků SPAR Veggie jsme psali v těchto článcích: