Na našich stránkách probíhá akce, kdy čtenářky budou testovat novinku BeBe Dobré ráno Mazané. Protože mám tyto sušenky moc ráda a velmi mi chutnaly BeBe Dobré ráno mini Jablečné se skořicí, byla jsem zvědavá, jaké jsou nové BeBe Dobré ráno Mazané.

bebeMám ráda kombinaci sušenky a čokolády, takové té měkčí čokolády, co jemně křupne a vespod je krémová náplň. A přesně takové jsou nové BeBe Dobré ráno Mazané. Ochutnala jsem se svým náctiletým dítětem obě varianty, minulý víkend jsme si je dali spolu o víkendu k snídani. Jemu chutnala více bílá varianta, mně tmavá. A o tom to je, můžete si vybrat, co vám vyhovuje. Snědli jsme ale úplně všechny sušenky, opravdu byly moc dobré. Já jsem si k ním přidala bílý jogurt, Albert jahody.

Pokud tedy máte rádi vyváženou snídaní, naším tipem a doporučením jsou BeBe Dobré ráno Mazané. Uvidíte, jak vám budou chutnat.

BeBe Dobré ráno Mazané, to jsou sušenky s tenkou vrstvou lahodného krému, který je buď kakaový s oříšky, anebo mléčný s příchutí medu. Křupavé sušenky BeBe Dobré ráno Mazané byly speciálně vyvinuty jako součást vyvážené snídaně, protože jsou vyrobeny z 5 vybraných druhů obilovin a obsahují minimálně 26 procent celozrnných cereálií. Dále mají vysoký obsah vlákniny, vitaminů B1, E, hořčíku a železa.

Snídejte s novými sušenkami mazaně a připravte si k nim ještě kousek ovoce, mléčný výrobek, neslazený nápoj, a vyváženou snídani máte na světě. Také už nemusíte bojovat se zdlouhavým mazáním chleba či toastu, které mají ještě navíc tendenci vždy spadnout namazanou stranou na podlahu.

BeBe Dobré ráno Mazané 50 g

Skvělá snídaně pro všechny, kteří si chtějí užít příjemné ráno a ještě si vychutnat vyváženou snídani. Vybrat si můžete ze dvou příchutí: kakaové s lískovými oříšky nebo mléčné s příchutí medu.

Bebe

Buďte mazané a začněte své ráno ráno s nejmazanějšími sušenkami od BeBe Dobré ráno, u kterých byl v rámci vyvážené snídaně prokázán účinek postupného a pomalého uvolňování sacharidů po dobu 4 hodin. BeBe Dobré ráno. Energie na celé dopoledne!* Více na www.HnutiZaDobrouSnidani.cz.

Reklama