Nedejte hexenšusu šanci

Hexenšus, houser nebo také ischias je označení pro akutní bolest zad. Ta způsobuje strnutí svalů, které dráždí nervová zakončení a následnou nesnesitelnou bolest. Často je způsobuje prochladnutí nebo studený vítr. Tak nebo tak, strávíte pár dní na lůžku a často vám nezbyde nic jiného než sáhnout po lécích.Království za suché teplo

Jednou z léčebných metod akutní bolesti zad a mnohých dalších je tzv. suché teplo. Postará se o postupné uvolňování strnulých svalů, díky němuž blokáda zad postupně odezní. Suché teplo najdete v nejrůznějších nahřívacích polštářcích, elektrických dečkách, ale také v ledvinovém pásu.

Ovčí vlna pomůže od bolesti

Ledvinové pásy se vyrábí z různých materiálů. Nejúčinnější je ale ovčí vlna. Není kousavá a má skvělé termoregulační vlastnosti. Díky tomu udržuje tělo v teple a odpaří přebytečnou vlhkost. Ve vlněném oblečení se tedy nikdy nezpotíte a nenachladnete se. Výrobky jsou navíc vhodné pro alergiky.


Ledvinový pás využijete v kterémkoli ročním období

S nastupujícím ochlazením začíná sezóna ledvinových pásů. Díky termoregulačním vlastnostem je ale využijete takřka kdykoli. Hodí se například i pro jízdu na motorce, nebo práci na zahradě. Ženám pomůže přečkat menstruační bolesti a pozitivně působí při potížích s močovými cestami. Merino vlna nekouše, a tak můžete ledvinový pás nosit do práce, na sport i na výlety.


Spolehněte se na českou značku VlnkaPodzim je za dveřmi a zanedlouho přijde i zima. Podívejte se na e-shop Ovečkárna.cz a vyberte si ledvinový pás od české značky Vlnka, který vás nezklame. V nabídce najdete elastický pás na suchý zip, větší svazovací pás s příměsí velbloudí vlny v hnědém a přírodním provedení a také mini ledvinový pás. Za prozkoumání ale stojí i ostatní produkty nejen z ovčí vlny.

Reklama