Aby byly vaše zuby správně a důkladně vyčištěné, nestačí si je jen „přejet“ několikrát kartáčkem. Důležitá je v první řadě správná technika čištění, jejíž nedílnou součástí je péče o mezizubní prostory a těžko dostupná místa. Experti z laboratoří Vademecum nyní vyvinuli novou zubní pastu Vademecum Advanced Clean s micelární technologií, která nabízí pomoc pro řešení tohoto úskalí. Navíc tato pasta pomáhá chránit zubní sklovinu, má antibakteriální efekt a čistí důkladně ústní dutinu.      

Inovativní receptura zubní pasty Vademecum Advanced Cleannabízí novou micelární technologii, jež nabízí 3x pokročilou ochranu zubů při čistění. Bojuje proti tvorbě plaku, zubního kamene a narušení zubní skloviny. Pomáhá chránit zuby v těžko dostupných místech, kde je odstraňování plaku mnohdy obtížné. Receptura s micelární technologií a mikrogranulemi rozpouští zubní plak a snižuje riziko narušení zubní skloviny. Účinnost této technologie je klinicky testována. 

vademecum

Víte, že…

  • 40 % zubního povrchu se nachází v mezizubních prostorech
  • 45 % zubní skloviny se poškodí v těžko dostupných místech
  • 80 % populace nepoužívá mezizubní kartáčky a dentální nit ze 2 hlavních důvodů:
  1. Není to pohodlné
  2. Obávají se krvácení dásní

Zubní pasta Vademecum Advanced Clean obsahuje 1450 ppm fluoridu. Jde o stomatology doporučenou koncentraci této účinné látky pro běžné zubní pasty, které člověk používá každý den.  Fluorid remineralizuje zuby a dělá zubní sklovinu více odolnou před bakteriálními útoky.

vademecum

Portfolio řady Vademecum Advanced Clean :

  • Zubní pasta Vademecum Advanced Clean, 75 ml – DMOC 49,90 Kč
  • Vademecum 2v1 Advanced Clean, 75 ml – DMOC 49,90 Kč