menalind

S přibývajícím věkem se potřeby pokožky mění a tomu je nutné přizpůsobit i výběr kosmetiky. Většina kosmetických produktů, které jsou dostupné v hypermarketu, slouží pro běžné použití a nejsou vhodné na citlivou a zralou pokožku. Ošetřující řada kosmetiky Menalind professional nabízí řešení, jelikož podporuje ochrannou funkci pokožky. Produkty ze žluté, ošetřující řady kosmetiky Menalind professional, si můžete volně zakoupit v lékárně nebo přes internetovou stránku www.moliklub.cz. Mezi nejoblíbenější patří:

Tělové mléko Menalind professional

menalindEmulze obsažená v tělovém mléku, založená na bázi „voda v oleji“, pokožku dokonale hydratuje a promašťuje. Kreatin pak podporuje vlastní ochranné mechanismy pokožky a její regeneraci. Tělové mléko Menalind professional je dermatologicky testováno na namáhané pokožce a je vhodné ke každodennímu použití. K dostání v praktickém 500 ml balení s pumpičkou za orientační cenu 220 Kč.

Krém na ruce Menalind professional

menalindUklidňující a regenerační krém na ruce obsahuje vysoce účinný panthenol, zvlhčující mandlový olej a kreatin. Lehce se roztírá a nezanechává na pokožce mastný film. K dostání v ekonomickém 200 ml balení za orientační cenu 99 Kč.

Masážní gel Menalind professional

menalindUvolňující a regenerační masážní gel příznivě působí na krevní oběh. Působením účinných látek, jako jsou kafr, panthenol a mandlový olej, podporuje prokrvení pokožky a její látkovou výměnu. Masážní gel má zklidňující účinky a ulevuje svalovému napětí. Je k dostání ve velikosti 200 ml za orientační cenu 135 Kč.

Kompletní přehled produktů kosmetické řady Menalind professional naleznete ZDE (klikni).

Reklama