Menforsan Přírodní obojek pro kočky odpuzující klíšťata a blechy

catPohyb v přírodě na čerstvém vzduchu prospívá každému, včetně našich čtyřnohých kamarádů. Venkovní potěšení jim však může znepříjemnit různý obtěžující hmyz či parazité. Kromě nepříjemného svědění, které nutí zvíře k drbání, mohou zavinit různé kožní alergie či být nositeli virových či bakteriologických onemocnění. Proto je třeba nepodceňovat prevenci a kromě pravidelné kontroly zvířecího kožíšku ještě zvolit vhodný repelentní prostředek.

Menforsan Přírodní obojek pro kočky, odpuzující klíšťata a blechy je vhodným prostředkem, který zvířeti poskytne dlouhotrvající ochranu proti hmyzu. Přirozeného odpuzujícího účinku na hmyz je dosaženo použitím směsi olejů z citrónu a eukalyptu. Díky jejich síle zaručí obojek aktivní ochranu po dobu 90 dnů. Bezpečné složení poskytuje možnost použití i u Menforsankoťat od prvního měsíce života, březích koček a zvířat s alergií na běžné insekticidy. Přípravek je vhodný také pro zvířata, která nemají ráda sprejové přípravky. Výhodou je univerzální velikost, kterou si sami nastavíte a upevníte díky bezpečností přezce. Máte tak jistotu, že obojek nebude vašeho mazlíčka škrtit. Použití obojku je jednoduché a pohodlné, nebyly zaznamenány žádné nežádoucí účinky či kontraindikace.

Menforsan Antiparazitní pipeta proti blechám a klíšťatům pro kočky - 2x 1,5 ml

MenforsanMenforsan Antiparazitní pipeta pro kočky je skvělou alternativou pro temperamentní zvířata, která často ztrácí repelentní obojky či nemají ráda přípravky ve spreji. Pipeta je přirozeným přírodním repelentem. Obsahuje výtažky z konopí, citrónu a pelargonie. Spolehlivě ochrání vašeho čtyřnohého kamaráda před napadením roztoči, blechami, klíšťaty či létajícím hmyzem, hlavně komáry. Přípravek aplikujete lokálně a poskytnutá ochrana vydrží 30 dní. Díky šetrnému přírodnímu složení lze pipety bezpečně používat u koťat, březích koček a zvířat s alergií na běžné insekticidy.
Nebyly zaznamenány žádné kontraindikaci či nežádoucí účinky.
Přípravek můžete využívat během celého roku.

Jedno balení obsahuje 2 plastové pipety 1,5 ml, přičemž 1 dávka = 1 pipeta. všechna plemena koček, koťata, březí kočky, kočky alergické na běžné insekticidy.

Menforsan antiparazitní sprej pro kočky proti klíšťatům a blechám 250 ml

MenforsanMenforsan Antiparazitní sprej proti klíšťatům a blechám je spolehlivý bojovník proti nejrůznějším druhům nenasytných parazitů. Poskytuje kočce účinnou repelentní ochranu proti klíšťatům, komárům, blechám a roztočům. Účinek je okamžitý. Léčebného efektu dosáhneme denní aplikací po dobu nejméně 1 týdne. Pro účely prevence postačí použití 2x – 3x týdně. Menforsan Antiparazitní sprej proti klíšťatům a blechám je ideální i k ošetření kočičího pelíšku či míst, kde zvíře pravidelně lehává a odpočívá.

Reklama