Extrémní názor zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Bonda. Nejen, že jí chlapi nahoře bez nerozčilují, spíš naopak, dokonce víc než oceňuje, když potká muže dole bez!

Poslední dnešní čtenářský příspěvek je skutečně kontroverzní. Diskutujte o tom, zda se vám líbí muži dole bez...

Nahoře bez

Milé dámy, které máte doma přítele, přítulníka nebo manžela, važte si toho. Když máte něco často na očích, zevšední vám to natolik, že už to nevnímáte a nepokládáte za zajímavé, natož za hezké. Taky jsem byla taková.
Teď mám doma jen dospělého syna a občas si se zájmem jeho postavu v boxerkách prohlédnu. A jiné pány si taky ráda prohlédnu, nezáleží na postavě. Ale kdybych chtěla vidět i dole bez, bylo by to velmi, velmi, velmi složité. Ještě že máme u nás v aquaparku společnou saunu. Pořídila jsem si kvůli tomu i drahé oční čočky, abych nezapomněla, jak to vypadá. Pánové totiž v sauně odkládají zábrany snadno, tedy ručníky myslím... Taky mám ráda nuda pláže, ovšem ty jsou tady vzácné.
Takže když má muž odvahu jít mezi lidi nahoře bez, neodsuzuji to. Když má odvahu jít i dole bez, ocením to. Ale stejně říkám, že je pro mě nejdůležitější, co má v hlavě. No ale někdy to jen tak říkám, protože se to říká, a oceňuji něco jiného...

Bonda

P.S.
Možná už o mně víte, že si muže fotím, pokud s tím souhlasí. Fotek není nikdy dost.

bez

Pozn. Red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 7. 7. 2011: Chlapi nahoře bez!

  • Líbí se vám, když chodí muži na veřejnosti nahoře bez?

Toto je otázka, o kterou běží. Přijdou vám muži nahoře bez sexy? Nebo naopak směšní? Či dokonce nechutní? Ráda obdivujete jejich mužné svaly a pupky? Zkrátka, co si o mužích, kteří na odiv v létě vystavují svůj trup, myslíte? Posílejte mi své názory! Získat za ně můžete luxusní kosmetiku VICHY HOMME pro muže, aby ten váš miláček (ať už nahoře bez, nebo s), byl pořád krásný! Váš text ať je dlouhý, alespoň jako tento odstavec. Zasílejte ho na redakční e-mailovou adresu nejpozději do 7. 7. 2011, 14.30 hodin.

A když budete chtít, můžete poslat i svojí originální fotku takového muže! I za tu budete mít šanci na slíbený dárek.

vichyvichy

Reklama