Chcete mít doma krásný kousek? Spotřebič s originálním designem? Spotřebič, který oceníte díky jeho vzhledu? Podívejte se na super nabídku!

 

Při vývoji a výrobě nových produktů a řešení se společnost Siemens již po několik generací řídí jednotnou filosofií: lidé by se doma měli cítit pohodlně a bezpečně a zároveň by si měli zachovat svůj individuální životní styl. Do popředí zájmu se tak dostávají nejen funkce přinášející větší pohodlí - automatické programy či snadné ovládání, které šetří čas.

 

Důraz je kladen především na designové provedení výrobků – kuchyně se tak stává ozdobou bytu či domu. Designérům firmy Siemens se daří skloubit design, funkčnost a špičkové technologie v jeden celek, a tím oslovit náročný životní styl zákazníků a uspokojit jejich požadavky. To dokazují mnohá ocenění za kvalitní design, které domácí spotřebiče Siemens pravidelně získávají.

 

Nejlepší z nejlepších

V roce 2006 obdržela společnost Siemens domácí spotřebiče významná ocenění za design pro celkem 20 domácích spotřebičů či produktových řad. Ocenění získaly domácí spotřebiče Siemens hned v několika německých designových soutěžích: „Red dot design award" ve spolkové zemi Severní Porýní-Westfálsko, iF Product Design Award“ udílené Průmyslovým fórem pro design v Hannoveru a „International Design Prize Baden-Württemberg“ designerského centra ve Stuttgartu. Prestižní cenu za design získal Siemens i ve Francii – „Janus de l'Industrie 2006", kterou každoročně uděluje již 53 let francouzský Institut Français du Design", a také ve Švýcarsku.

 

Naším hlavním cílem je vytvořit výrobek, které se dobře prodává a který zdůrazňuje své technologické přednosti již svou vizuální stránkou. Získání designerské ceny za estetickou stránku produktu je pak jistě příjemnou prémií," říká hlavní designer společnosti Siemens, Gerd E. Wilsdorf.

 

V posledních sedmi letech získal Siemens ve významných designerských soutěžích více než 145 ocenění pro 140 domácích spotřebičů nebo produktových řad. Kvalita je pro nás více než módní trendy – naše spotřebiče si nemohou dovolit plout na vlně módních tendencí. Musí být dokladem dlouhodobých vnitřních hodnot," dodává Wilsdorf.

 

Inovativní technologie a nadčasový design od společnosti Siemens zjednodušují chod Vaší domácnosti a přináší dlouhodobou kvalitu do Vašeho života. Příkladem perfektního spojení technologické inovace, funkčnosti a ergonomického designu je pečicí vozík softmatic® 2 – stačí zmáčknout tlačítko a vozík vyjede ven.

 

Další inovativní myšlenkou designového oddělení Siemens je například technologie touchLight – stačí letmý dotyk madla vinotéky a vnitřní prostor spotřebiče je osvětlen (aniž bychom museli otvírat dveře spotřebiče). Nebo také plně automatické pračky řady IQ s přehledným textovým displejem, jednotné ovládací prvky u pečicích trub a sporáků, integrované ovládací panely u myček nádobí, pečicí trouba s výtahem, samohybný vysavač, sklokeramické varné desky s pečicím a varným senzorem... To vše jsou designové inovace z designerské dílny společnosti Siemens.

 

Designové lahůdky na českém trhu

Z oceněných, nejen v roce 2006, domácích spotřebičů Siemens jsou na českém trhu k dostání například tyto produkty:

HB76P570                    nástěnná pečicí trouba liftMatic

HW140560                   vestavná ohřevná zásuvka

ER511502                    plynová varná deska WOK, řada Domino

HB365560                    vestavná pečicí trouba s pečicím vozíkem softmatic® 2

KA58NP90                   americká chladnička Side by Side

TK68E570                    vestavný plně automatický kávovar

 

 

Více informací o domácích spotřebičích Siemens naleznete na

http://www.siemens-spotrebice.cz.

 

 

 

Reklama