„Smetanový jogurt z Valašska bílý je kvalitní výrobek a my jsme velmi rádi, že uspěl i u odborné poroty Perly Zlínské", říká ing. Radka Benešová, marketing manager Mlékárny Valašské Meziříčí. „Tento výrobek mohou naši zákazníci používat prakticky při jakékoli příležitosti. Připravili jsme například recepty na Hruškový a Dýňový koláč s využitím právě smetanového jogurtu, který těsto zjemní a koláč pak výborně chutná. Výrobek je vhodný i jako svačinka do školy, ale také jako dobrota na snídani,“ dodává Radka Benešová.

5bcde271d674eobrazek.pngCílem soutěže Perla Zlínska je poukázat a vyzdvihnout zpracovatele, kteří stále vyrábějí kvalitní potraviny z převážně českých surovin. A protože pro výrobce není zcela jednoduché uspět na trhu a oslovit zákazníka, rozhodla se Agrární komora Zlín pro finanční podporu Zlínského kraje. Snaží se tak tyto výrobce představit spotřebitelům a ukázat, že zemědělství spolu s potravinářstvím ve Zlínském kraji jsou na velmi dobré úrovni. Ocenění a certifikáty o kvalitě svého produktu si přišlo z rukou hejtmana Zlínského kraje Jiří Čunka převzít 15 zástupců firem, a to 22. září tohoto roku při Dni Zlínského kraje.

Smetanový jogurt z Valašska bílý

Smetanové jogurty z Valašska jsou specifické svou jemnou chutí a hustou konzistencí. Jogurty jsou vyrobeny z kvalitního českého mléka. Jogurtová složka obsahuje pouze smetanu a živé jogurtové bakterie, což dodává jogurtu na kvalitě. Složení výrobku dělá ze smetanových jogurtů ideální produkt pro přímou konzumaci i pro studenou kuchyni.  Smetanový jogurt bílý obsahuje 10 % tuku.

Více informací o produktech najdete na MLEKÁRNA-VALMEZ.CZ

Přečtěte si také:

Reklama