Obchodní centrum  Park Hostivař je rozmanitým světem rodinných nákupů a příjemným místem aktivního odpočinku. Svým zákazníkům nabízí nakupování a služby pro celou rodinu na ploše přes dvacet tisíc metrů čtverečních ve více než padesáti obchodech. Velký důraz je kladen na modernizaci a skladbu obchodů i přípravu mnoha zajímavých společenských akcí pro děti i dospělé při zachování rodinné atmosféry obchodního centra.

Park HostivařObchodní centrum Park Hostivař prochází od tohoto roku velkou rekonstrukcí, jejímž cílem je vytvoření moderního, svěžího, a přesto stále rodinného prostředí, kam se zákazníci budou rádi vracet.
Rekonstrukcí projdou vnitřní i vnější prostory, pro zákazníky vzniknou mimo jiné nové odpočinkové zóny. Otevřou se také nové obchody, které rozšíří sortiment služeb a zboží, které jsou nyní v centru zastoupeny.

Návštěvníkům nabídne OC Park Hostivař atmosféru v duchu příjemných a pohodlných nákupů pro celou rodinu na jednom místě. Park HostivařZákazníci naleznou vše pod jednou střechou od služeb, jako je pošta, ordinace praktických lékařů a kadeřnictví, až po zábavu v multikině včetně předpremiér a nedělních promítání pro rodiny s dětmi nebo vyžití například v saunovém světě – Saunii, či Soláriu Fitness BBC.

Pro děti má Obchodní centrum Park Hostivař připraveného roztomilého maskota Hostíka v kreslené i plyšové formě, který je bude provádět dětskými akcemi v tomto centru.

Výběr zajímavých obchodů a služeb:

Park HostivařPremiere Cinemas - nejmodernějším multikino v České republice s kompletní projekcí v rozlišení 4K ve všech sálech, které nabízí 4x kvalitnější obraz než běžná multikina. Osm promítacích sálů s kapacitou 1 750 míst je plně klimatizováno a přístupno také pro imobilní zákazníky, přitom v největším z nich, s kapacitou 360 míst, je instalován revoluční prostorový zvukový systém Dolby Atmos, jediný v Praze.

Park HostivařSaunia – unikátní koncept městských saun, jehož druhá pobočka byla otevřena právě  v OC Park Hostivař v létě tohoto roku. Jde o wellness centrum se 4 druhy saun, parní lázní a ochlazovacím bazénkem. Nechybí ani odpočinková zóna a občerstvovací bar.

Herba – moderní prodejna nejenom zdravé výživy. Nabízí BIO potraviny, Park Hostivařčaje, Oxalis, bylinky, mnoho druhů sušeného ovoce, ořechy, potravinové doplňky, BIO kosmetiku nebo také produkty pro bezlepkovou dietu. Na své si přijdou i vegetariáni, vegani nebo prostě jenom ti, kteří chtějí žít zdravěji. Přítomna je také výživová poradkyně, která poskytuje odborné výživové poradenství zaměřené například na úpravu hmotnosti a změnu životního stylu.

Park HostivařMoje Ambulance - největší síť ordinací praktických lékařů pro dospělé v České republice. Jedná se o první a jediné zdravotnické zařízení tohoto typu v České republice, které svým klientům nabízí špičkové služby a mnoho dalších výhod. Pobočky má po celé České republice a jedna je právě v OC Park Hostivař, kde jsou zákazníkům poskytovány služby 5 dnů v týdnu, 12 hodin denně.

Park HostivařKulíškovdětský koutek, který byl v OC Park Hostivař otevřen v srpnu 2014. Děti se zde mohou těšit na 5m vysoký tobogán, baby zónu, herní konzole, prolézačky, klouzačky, trampolínu, kuchyňku, odrážedla a spoustu interaktivních hraček. Zajímavostí je možnost zapůjčení si inline zvířátek, na kterých mohou děti projet celou nákupní galerii. Osedlat tak mohou koníka, ale i zebru.

Solárium Fitness BBC Praha fitness a wellness centrum o rozloze 2800 m2, kde zákazníci najdou sportovní vyžití, relaxační aktivity i příjemné místo k posezení, k navázání nových kontaktů a ke strávení hezkých chvil s přáteli. Ideální kombinace pohybu a pobavení.

Park Hostivař

 Saunia

Reklama