Tesco rozšiřuje v Česku ojedinělou službu pro 650 000 lidí na Brněnsku

tesco

Více než 650 000 obyvatel Brna a přilehlého okolí, bude mít od 2. května možnost využívat službu Potraviny on-line. Zájemci mohou vybírat sedm dní v týdnu ze sortimentu 20 000 druhů zboží, zejména potravin a drogerie. Nabídku doplňuje i zboží pro děti, potřeby do domácnosti nebo kanceláře či domácí mazlíčky. V Brně bude ze začátku rozvážet 6 dodávek a jejich počet poté bude přizpůsoben poptávce v brněnském regionu. Společnost Tesco tak díky této službě vytvoří přibližně 50 nových pracovních míst.

Zboží objednané zákazníky online na www.itesco.cz pochází přímo z obchodů Tesco. „Na území Brna budeme službu provozovat z obchodů Tesco v obchodním centru Futurum na Vídeňské ulici a z Nákupního centra Královo pole,“ říká Jan Koutný, manažer společnosti Tesco zodpovědný za službu Potraviny on-line. „Nakupování potravin přes internet bude v České republice dostupné již pro 2,8 milionů obyvatel. Věříme, že stejně jako v Praze a okolí získáme již v prvních měsících důvěru brněnských zákazníků, kteří s námi budou nakupovat pravidelně,“ dodává Jan Koutný.

TEsco

Rozšíření služby a inovace

Tesco jako první maloobchodní řetězec v ČR představilo službu Potraviny on-line v lednu roku 2012 ve dvou obchodech v Praze. Za prvních 12 měsíců fungování získala služba přízeň více než 60 tisíc registrovaných uživatelů, kteří ji pravidelně využívají. Téhož roku Tesco rozšířilo službu na Kladensko, Mladoboleslavsko a na jaře 2013 také na Kolínsko. Největší expanzí letošního roku je právě oblast Brna a jeho okolí. „Kromě rozšíření služby jsme připravili novinku pro uživatele chytrých mobilních telefonů,“ pokračuje Koutný. „Mobilní aplikaci Potraviny on-line si nyní můžete stáhnout pro Android na www.play.google.com. Pro iPhone bude aplikace dostupná začátkem května na stránkách App Store.

Na www.itesco.cz/potravinyonline zákazníci kromě širokého sortimentu zboží naleznou i seznam aktuálních akčních nabídek. Mohou také využívat další funkce, jako je výběr zboží ze záložky Oblíbené, či úprava objednávky po jejím potvrzení. Na www2.itesco.cz/potraviny-on-line-overeni-psc.html si zákazníci mohou ověřit, zdali je služba dostupná i v jejich lokalitě.

TEsco

Kde můžete nově využít službu Tesco Potraviny on-line

Adamov, Bílovice nad Svitavou, Blansko, Blažovice, Blučina, Brno, Čebín, Černá Hora, Deblín, Dolní Kounice, Domašov u Brna, Doubravice nad Svitavou, Drásov, Holubice, Hrušovany u Brna, Ivančice, Křenovice u Slavkova, Křepice u Hustopeči, Kuřim, Lelekovice, Lipůvka, Malešovice, Měnín, Modřice, Mokrá, Moravany u Brna, Moutnice, Němčičky u Židlochovic, Nosislav, Olomučany, Ořechov u Brna, Oslavany, Ostopovice, Ostrovačice, Otnice, Podolí u Brna, Pozořice, Prace, Předklášteří, Prštice, Rájec-Jestřebí, Rajhrad, Říčany u Brna, Rosice u Brna, Rousínov, Slapanice u Brna, Slavkov u Brna, Sokolnice, Střelice u Brna, Syrovice, Telnice, Těšany, Tetčice, Tišnov, Troubsko, Tvarožná, Újezd u Brna, Velké Němčice, Veverská Bítýška, Viničné Šumice, Vranov u Brna, Žabčice, Zastávka u Brna, Zbýšov, Želešice, Židlochovice

Reklama