Máte strach z bolesti? Potom byste si určitě rozměla se čtenářkou Átéčko...

Strach

Mám takové obyčejné strachy, jako každý člověk. Nebojím se tmy, ani bouřky.

Bojím se bolesti.

Mívám silné bolesti hlavy. Ty poslední trvaly pět dnů, půl dne jsem měla pokoj a pak znovu dva dny. Když říkám bolest, nemyslím jen ten pocit v hlavě že něco není, jak by mělo být, ani bolest, kdy si vezmu prášek a bolest je v čudu. Vydržím i takovou sílu, kdy bych už si fakt měla lehnout. Ale když se snažím fungovat i při takové síle, kdy mi padají věci z rukou a nevidím skleněné přepážky. Jdu si sice dříve lehnout, ale bolest trvá několik dnů. Nemůžu jíst, spát, koukat na televizi, číst.

A protože nevím, kdy ta šílenost přijde, nic si nemůžu naplánovat. Stalo se mi, že mě probolela hlava po celou dobu dovolené u moře.

Tak tohle je můj strach! Bolest! Té se já bojím a nezvykla jsem si na její přítomnost, i když mě trápí už tolik let.

Átéčko

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Děs a strach v mém okolí!

Pište mi o strachu ve vašem okolí. Bydlíte u jaderné elektrárny? Nebo nedaleko opravdu rušné cesty? Blázince? Máte za souseda vyléčeného pedofila? Stala se ve vašem okolí třeba nějaká vražda? Máte poblíž nebezpečný les nebo park? Bojíte se hřbitova za domem? A z jakého důvodu se těchto míst, lidí a věcí bojíte? Posílejte mi na téma: Místa, lidé a věci, kterých se ve svém okolí bojím...

  • ... fotky s krátkým popisem.
  • ... příběhy.

Čekám je na našem redakčním e-mailu...

Nejlepší příspěvky odměním krásnými cenami!

vstupenky

Reklama