Do dnešního tématu přispěly i čtenářky Kuty, Zdeničkaa a Iljanka, která z nich se ale představila jako trpaslík, která jako obyčejná ženská a která v sobě dříve viděla divošku? To zjistíte níže...

Seznamte se, čtenářka Zdeničkaa...

Dovolte, abych se Vám představila!

Jsem vlastně úplně obyčejná žena (nebo si to alespoň myslím) - ovšem s názory okolí se v té obyčejnosti asi neshoduji. Sama na sobě nevidím žádné zvláštní vlastnosti ani zkušenosti. Mám milujícího muže a dvě dcerky s věkovým odstupem 12 let. Že je to moc? Ale jděte! Občas mi připadá, že se ta větší dostane do věku osmileté a ta menší občas nadává jako naše 20 letá kočka (no po kom to asi má? Po mě určitě ne:) Zde je moje nejoblíbenější fotka - s mou oporou, láskou a zároveň manželem (nečekané, že?)

Foto č. 1

Zdeničkaa

Miluji svou rodinu nadevše! Možná, že mé rozhodnutí nebyly vždy správné, nicméně kdo z Vás dělá jen samé dobré rozhodnutí? Snažím se vyjít vstříc všem (ale ani to někdy tak úplně nejde). Zažila jsem si se svými dětmi moc. Ať již těch pěkných, nebo těch méně radostných událostí. Díkybohu těch pěkných věcí bylo více. Zde přikládám fotečku své nejmladší osmileté dcerky (starší se fotit zkrátka a dobře nechce, prý jí to na fotkách nesluší - a aby se nechala vyfotit kvůli Ženě-in, tak to by mě poslala víte kam - na Mars:)

Je to raubíř a člověka dokáže pořádně vytočit. Nejhorší je, že se tváří jako andílek a vše byste jí rázem odpustili. Ale ani ona se výchovnému „lepanci" občas nevyhne...

Foto č. 2

Zdeničkaa

A jak bych charakterizovala sebe? Žiji pro svou rodinu a jsem ráda za každou společnou chvilku, kterou spolu můžeme strávit. Bylo nám krásně třeba v Chorvatsku (kde se naplno projevuje Nikolčina „ďábelská" povaha) jen posuďte sami:)

Foto č. 3

Zdeničkaa

Těším se na Vaše fotečky a představení milé Ženy-inky! A Kubooo, taky sem hoď nějaký ten svůj portrét - ale tentokrát jako muž! :) Krásný slunečný den přeje,
Zdeničkaa

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Seznamte se: Čtenářka Kuty

Hezký den.

I když se velice nerada fotím a své fotky nerada ukazuju vám je ukážu. Na první fotce je mi asi 9let, v té době jsem nejraději běhala po lese, chodila k potoku, sbírala kamínky a hrabala se v hlíně (což je asi na té fotce vidět).

Kuty

Na druhé fotce je mi 19 let to jsem zase nejraději běhala po discotékách a barech v té době bych se nazvala jako „Kuty divoká".

Kuty

Třetí fotka je asi měsíc stará a vystihuje mě takovou, jaká jsem teď. Nyní bych se nazvala „Kuty domácí".

Kuty

Ahoj,
Kuty

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Seznamte se se čtenářkou Iljankou...

Nechala jsem se vyhecovat a tak se tedy odhalím. Myslím si, že mi docela lichotí momentka z mých letošních narozenin. A protože skoro celý život se motám kolem dětí, tak přidávám jednu svou fotku z letošního karnevalu. Vlastně i ten trpajzlík mě dobře vystihuje, protože jsem malá a ještě se věkem zmenšuju - od 18 let jsem se už zmenšila o 8 cm, takže už nemám ani těch 150 cm :-((.

Iljanka

Iljanka

Vaše,
Iljanka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Můj portrét či fotka

Milé čtenářky, představte se čtenářkám magazínu Žena-in! Pošlete mi do redakční pošty svoji fotografii s popisem, který vás trochu ostatním čtenářkám přiblíží. Nechci po vás, abyste mi psaly své jméno, ale ukažte se! Pošlete třeba fotku...

  • ... kde vám to nejvíc sluší.
  • ... která vás nejvíce vystihuje.
  • ... kde děláte něco, co vás baví.

Vaše snímky a texty čekám na adrese:

Získat dnes můžete do knížky zpracovaný filmový příběh AVATAR od Jamese Camerona a sexy stylové plavečky tyrkysové barvy - velikost „M“ jako malé. :)

plavky a avatar

Reklama