Co vše pro vás chystáme na příští týden a včera jsme upekli, na poradě se dovíte níže. I nějaké ty drby z redakce.

Včerejší první „po“hokejová porada naší redakce se nesla v poměrně přátelském duchu. Připravujeme pro vás velké množství článků a příběhů. Mimo jiné klasiku, kdy ženská chce hubnout, a přitom ten její o to ani trochu nestojí. Nebo příběh kamarádky, která se cpe druhé na dovolenou, kterou chce strávit sama se svou rodinou.  A nemine nás ani příběh, kdy se lidé nejkrásněji pomilovali až poté, co se rozešli.

A jak jsem slíbil ráno, prozradím, co řekla naše nejmenovaná redaktorka svému manželovi poté, co jí řekl, že by rád věnoval své sperma do spermobanky. „NIKDY!!!“ Jestli ale testovací odběr provedla sama, na poradě nepřiznala. A Jakub Kočí se chystá z odběru udělat reportáž. Jen nevíme, zda na to není moc starý…

A můžete se těšit i na záplavu článků o módě. Dana Svobodová chrlila ze sebe jednu chválu za druhou na fotky, které má k dispozici.

A teď k tématům na příští týden, který končí Mezinárodním dnem dětí.


  • V pondělí 28. 5. se vás Saša Stušková zeptá, jaký máte vztah se svým obvodním lékařem, nebo lékařkou. Ona sama měla za poslední roky dvě alkoholičky za sebou.
  • V úterý 29. 5. Dana Svobodová zapátrá po vašem vztahu k podpisům. Je to jediné, co píšete rukou? A nedělá vám problém pamatovat si podpisy, jak se vám mění příjmení?
  • Ve středu 30. 5. Jakub Kočí zvolá: Jste vy, partner a děti sladěni v oblečení? Naladil ho na to pár, který šel zavěšený do sebe a každý měl na svém tričku jen polovinu červeného srdce a vcelku bylo, jen když se drželi okolo ramen.
  • Ve čtvrtek 31. 5. se má osoba zeptá, kam se letos chystáte na dovolenou? A kam byste to doporučila ostatním čtenářkám, když Egypt i Řecko jsou velmi nestabilní. Já mám pár úžasných tipů kousek od hranic.
  • A v pátek 1. 6. Alexandra Stušková položí dotaz: Jsou pro vás děti víc radost, nebo starost?

Tak už víte, co pro vás chystáme. Věřím, že se těšíte jako my, a přeji krásný zbytek dnešního dne…

Pokud máte nápady, nebo tipy na témata, články, reportáže apod. neváhejte a npište nám do redakčního e-mailu redakce@zena-in.cz

Reklama