Přečtěte si příspěvek čtenářky Tany M. a diskutujte nad tím, jaké množství bot, je pro vás ideální...


Pěkné botičkové ráno!

Každá žena má ráda boty. Když vidím pěkné botky za výlohou, padnou i poslední „rezervní peníze", které mám ukryté pro případ nouze.

Nedávno jsem dělala pořádek ve skříních a trochu jsem se zamyslela nad tím, proč mám vlastně také množství bot? Stejně nosím jen tenisky. Asi před rokem jsem s kamarádkou řešila dost závažný problém a ona mně říkala, že jediné co nám pomůže z naší současné duševní krize, když si koupíme nové boty. Bože, už kolikáté. Zastavili jsme se u butiku, kde všetky botky, botky, botičky... všechny měli 15 cm podpatek. Botičky byli krásné, ale stále jsem říkala, jak bude možné v těchto botách chodit. Utíkat, dobíhat za tramvají.... S kamarádkou jsme zhodnotili situaci a řekli jsme si, že v těchto botách vyrazíme a budeme za dámy. Botky budou pěkné ale jak v nich chodit? Jsou to snad boty pro háremové krasavice, nebo děvčata co vydělávají hlavně v noci? To nebudu rozvádět. Boty jsme si koupili, ale jaké bylo překvapení, že v těchto botách na 15 cm podpatku se docela pěkně chodí.... ale jen po rovné dlažbě.

Á tak na závěr, mám jako každá žena velké množství bot. Docela mně kdysi potěšila malá ukázka a medailonek k narozeninám Báry Basikové. Ta nám předvedla, a ukázala jaké množství v jedné místnosti ve velikosti dětského pokojíčku má. Stovky bot a botiček... To mně uklidnilo na největší míru. Nejsem sama kdo, má zálibu v pěkných botách a kabelkách. Hezký den s ještě pěknějšíma botami.

Tak se těším na dnešní den a příspěvky, které se dnes sejdou. Každý na něčem ujíždíme, já konkrétně na pěkné boty a kabelky.

Tana M.

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Boty, botičky

  • Jaké boty upřednostňujete? Máte ráda sportovní obuv, nebo ve vašem botníku převažují lodičky na jehlách?
  • Kolik párů bot vlastníte?
  • Kolik jste ochotná dát za nové botky?
  • A jak často si kupujete nové?
  • Kupujete si vždy zdravotní obuv, nebo dáte někdy přednost vzhledu či ceně?
  • A jaké boty nosíte na doma? Pantofle, papuče nebo chodíte raději bosky?
  • Přezouváte se v práci?

To vše nás zájímá. Svoje příspěvky na téma boty a také fotky svých bot doplněné krátkým textem můžete posílat už teď na adresu

redakce@zena-in.cz

Reklama