Na podzim jsme vám představili v několika článcích speciální obuv značky Peter Legwood, kterou můžete zakoupit buď v obchodech se zdravotními pomůckami nebo jednodušeji  v e-shopu na www.peterlegwood.cz.

Hlavním benefitem této obuvi, která je určena pro dospělé i pro děti je účinek na zdraví. Ať v rámci prevence při pomoci správného vývoje chodidla při nošení nebo řešení již stávajících problémů jako jsou zejména bolesti zad. Boty jsou doporučovány odborníky také pro ty, kteří mají problémy s plochými nohami, haluxem(vbočený palec), propadlou klenbou či bolestí kloubů.

www.peterlegwood.cz

V podzimních měsících také proběhly dvě soutěže, do kterých jste se mohly zapojit a vyhrát právě tuto obuv. My jsme se nyní k tématu vrátili a oslovili jsme s odstupem času naší výherkyni – padesátiletou paní Marii Horskou z Přelouče. Zeptali jsme se jí, jak je s botami spokojená a jestli může popsat, jak jí boty pomohly se zdravím. – jestli nějaké změny pociťuje.

„Měla jsem velkou radost, že jsem boty vyhrála.  Někdy člověk získá něco, co nepotřebuje, ale pro mne ty boty byly opravdu skvělou zprávou. Pracuji celý den na nohou, a to je znát. Ve svém věku už také díky tomu, že osm hodin stojím, řeším bolesti zad. Ta mne bolí už léta, je to tím, že moc nesportuji. Když přijdu domů z práce, jsem ráda, že mám klid a než obhospodařím rodinu, je večer a pak už se mi nikam nechce. Poslední roky, co dělám na směny jsem víc unavená. Takže jsem z bot měla radost.

Upřímně musím říci, že nyní, po pěti měsících, co je nosím, cítím velké zlepšení v předešlých problémech se zády a také nemám tak těžké nohy. Velmi oceňuji, že se mi v nich nohy nepotí a že jsou velmi lehké. Za tu dobu co je nosím stále drží svůj původní tvar a nutí mě tím ke správnému držení těla což jsem si na začátku nošení nemyslela, protože jsou vyrobeny z netradičního materiálu EVA . Kolegyně je obdivují, když jsem v nich přišla do práce, hned si je zkoušely a porovnávaly s botami, které měly. I když si je také koupily v obchodě se zdravotními potřebami, jejich boty byly minimálně 2x těžší. Opravdu, mám z nich radost a ještě jednou děkuji za to, že jsem je vyhrála. Raději si je zamykám v práci do skříňky, aby se mi neztratily. To by mne mrzelo…“

Marie Horská

My paní Horské moc děkujeme za její vyjádření, máme radost, když výhru získá někdo, kdo ji opravdu potřebuje.

www.peterlegwood.cz

Máte podobné problémy? Bolí vás záda, klouby, trpíte na „vybočené „ palce? Vyzkoušejte tuto obuv, je to dobrá investice do zdraví.

Pro inspiraci si můžete přečíst článek, který jsme uveřejnili na podzim:
Hezká obuv, která vám pomůže od bolesti zad a srovná vám tělo

Obuv Peter Legwood s patentovaným systémem AEQUOS zlepšuje držení těla, snižuje zatížení svalů dolních končetin a zad. Je vyrobena pouze z EVA směsi. Jedná se o netoxický, antibakteriální a protiskluzový materiál, který nezatěžuje životní prostředí. Je možné jej znovu zpracovat při vysokých teplotách, kdy se rozloží na oxid uhličitý a vodu. Tento materiál umožňuje dlouhodobé používání obuvi, díky jeho optimálním fyzikálně - mechanickým vlastnostem.

Boty Peter Legwood doporučuje celá řada sportovců, kteří dbají na relaxaci zatížených svalů a kloubů.
„Od rehabilitačního lékaře jsme dostali doporučení: noste je minimálně 10 minut po skončení každého tréninku. Hned po nazutí jsem si řekl, že jsou příjemné na noze, pohodlně se v nich chodí a líbí se mi i designem,“ prozradil Michal Rak, přední český volejbalista působící v Itálii, který boty a ortopedické vložky používá 7dmým rokem

www.peterlegwood.cz

Více najdete na www.peterlegwood.cz podívejte se a inspirujte se!

 

Pantofle si můžete vybrat podle svého vkusu - v různých barvách a tvarech. Protože bota musí dobře sedět, aby plnila správně svoji zdravotní funkci prodejci vám ji dle potřeby mohou „nahřát“ a upravit přesně pro tvar vaší nohy - pokud je to potřeba.

Sortiment obuvi Peter Legwood najdete na www.peterlegwood.cz, kde se dozvíte více o možnosti nákupu v e-shopu i kamenných prodejnách po celé ČR.

Další zajímavé články:

Reklama