Obutá/neobutá, hlásá oblíbená pohádka. A přesně tak se touží cítit tanečnice a sportovkyně. Mít volnost a pohodlí bosé nohy, ale zároveň oporu a ochranu kvalitní botky. S touto zázračnou kombinací nyní můžeme směle opustit svět pohádek. Značka obuvi BLOCH ve své nové kolekci tenisek přesně toto spojení nabízí. Čtyři typy speciálních sportovních bot ocení zejména milovnice tance či fitness a kromě dokonalého pohodlí si na teniskách BLOCH zamilují také jejich šmrncovní vzhled. Taneční obuv této ve světě sportu slavné značky je doplněním sortimentu volnočasové a sportovní módy FEEL JOY! a jsou k dostání na webu www.feel-joy.cz a ve vybraných fitcentrech.

Pohodlné, „zdravé“ boty značky BLOCH nesou jméno světoznámého obuvníka a velkého milovníka tance Jacoba Blocha. Právě jeho velká láska k tanci a znalost náročnosti tanečních kreací pomohla vytvořit kolekce bot, které vaše nohy při pohybu doslova hýčkají. Vysoký komfort a prvotřídní kvalita spolu s atraktivním vzhledem udělá z hodin tance či fitness povznášející zážitek z pohybu!

Na výběr jsou tyto typy:

feel-joyOBUV NA ZUMBU CRISS CROSS – taneční bota Criss Cross má rozdělenou podrážku a je vyrobena z kvalitních odlehčených materiálů. Bota je velmi flexibilní a poskytuje dostatečnou oporu klenby. Zaručuje stabilitu a fixaci nohy po celou dobu tance či cvičení. Díky podšívce DRI-LEX se boty nekrčí, jsou prodyšné a odolné proti zápachu a plísním. Odlehčená PU mezipodešev se vzduchovým polštářem skvěle tlumí nárazy. Podrážka nebarví a nezanechávám na parketách šmouhy. K dostání na www.feel-joy.cz za cenu 1.350 Kč.

feel-joyFITNESS OBUV LIGHTENING – tato teniska byla vytvořena speciálně pro tanec a fitness. Prodyšná síťovina se syntetickou vrstvou dodává dostatečnou podporu chodidlům. Obuv je velmi lehká a noha v ní může dýchat. Vícevrstvý mezipodešev poskytuje odpružení a tlumí nárazy při prudkých pohybech, či doskoku. Vnější podešev působí jako brzda při jakémkoliv pohybu a nabízí stabilitu. Veselá barevnost navíc rozzáří celý outfit.  K dostání na www.feel-joy.cz za cenu 1.480 Kč.

feel-joyTANEČNÍ SNEAKERS WAVE – trendy barvičky, kvalitní provedení a vysoké pohodlí. Tato teniska má rozdělenou podrážku a je vyrobena z kvalitních odlehčených materiálů. Bota je velmi flexibilní a poskytuje dostatečnou oporu klenby. Díky podšívce DRI-LEX se boty nekrčí, jsou prodyšné a odolné proti zápachu a plísním. Odlehčená PU mezipodešev se vzduchovým polštářem skvěle tlumí nárazy. K dostání na www.feel-joy.cz za cenu 1.440 Kč.

feel-joyTANEČNÍ OBUV AMALGAM – velmi lehká taneční obuv z kůže a prodyšné síťoviny. Tenisky jsou lehké jako pírko a díky flexibilnímu střihu nabízejí svobodný pohyb bez omezení.  Tato botka je odolná vůči zápachu a noha v ní může i během pohybu dýchat, nepotí se. Díky podšívce DRI-LEX se boty nekrčí, jsou prodyšné a odolné proti zápachu a plísním. Podrážka nebarví a nezanechávám na parketách šmouhy. K dostání na www.feel-joy.cz za cenu 1.320 Kč.

Staňte se přáteli FEEL JOY! na Facebooku - www.facebook.com/feeljoycz.

 

Reklama