Sexuální obtěžování je věc se kterou jsem se v životě bohužel už několikrát setkala, naštěstí bez vážnějších následků. Poprvé coby hloupá 16letá puboška, kdy jsem při odchodu z diskotéky narazila na silně opilého známého. Tmavá ulice, nikde nikdo, chlapec slušně v ráži a nevypadal, že by ho cokoli zarazilo... a tak jsem předstírala nadšení, začala se po něm horlivě sápat a jen mu zašeptala něžně do ouška, ať si radši vezme kondom, aby se nenakazil... tak rychlé vystřízlivění a ústup jsem ještě neviděla, a i když se mi tenkrát hodně klepaly nohy, dodatečně se musím smát.

Podruhé jsem na podobného nadšence narazila v parku.... šla jsem zrovna ze samoobsluhy, v kapse hrst drobných a ejhle, co to leze ze křoví a vystrkuje na mne nadšeně takové nějaké nijaké cosi.... on týpek s rukou v poklopci, jen to zvolání ůhele heleů mu chybělo k naprosté dokonalosti .o)) Neměla jsem zrovna náladu obdivovat přírodní katastrofy, a tak jsem zalovila v kapse, hodila mu drobné pod nohy a poradila, ať si koupí něco hezčího, že na tohle se nedá koukat .o)

Někdy když tak koukám a poslouchám přenosy z našeho parlamentu, uvažuji nad tím, zda i tohle není sexuální obtěžování... no uznejte sami... když to na vás vystrčí z křoví, obtěžování to je... když to na vás vykoukne z televize, tak ne? :o))
 
Z_U_Z_U


Zuzu, vy musíte být tedy opravdu žena činu. Podobné řešení mě vždycky napadne, až když už je pozdě. Trik s nakažením jsem také jednou použila, ale ten blbec mi pak ješte nadával. No co, hlavně, že mě nechal jít. Ale ty drobáky jsou skvělý nápad. Umím si představit, jak se asi tvářil :-) Díky za pobavení i důležité rady.

V kterém roce vybuchl Černobyl?

Reklama