Špatného instruktora dostala v autoškole čtenářka Maryene. Stále s ní jezdil na opuštěná místa a jednou ji začal dokonce osahávat. Jak to dopadlo, to se dočtete ve čtenářčině příspěvku...

To, co se stalo v autoškole čtenářce Maryene je otřesné - obtěžoval ji instruktor! Stalo se vám někdy něco podobného?


Milé ženy,
přestože autoškolu jsem absolvovala už před dvaceti lety, nemám při vzpomínce na ni dodnes dobré vzpomínky.
Měla jsem tři malé děti, nejmladší bylo ještě miminko a neustálé přesuny se třemi dětmi na nákupy, do práce a před tím do jeslí, do školy a do školky mě vlastně přesvědčily o tom, že mít řidičák by nebylo marné. Tehdy ve stejném kurzu se mnou byli především muži, kteří si rozšiřovali řidičák a jedna starší paní. Byla jsem jediná mladší žena a to byl nejspíš důvod mých problémů. Ty mi však nedělala ani teorie ani praxe, ale jeden z instruktorů praktického výcviku.
Vzhledem k tomu jsem jízdy neměla ráda a vždycky jsem doufala, že v autě bude na mě čekat někdo jiný než ten „neodolatelný playboy“.
Instruktor byl už asi čtyřicátník a nejspíš si myslel, že je opravdu velmi neodolatelný a autoškolu jsem se nejspíš rozhodla navštěvovat jenom kvůli němu. Každou jízdu měl dvojsmyslné narážky a namísto abychom procvičovali jízdu v městském provozu, preferoval opuštěná místa a až téměř polní cesty. S oblibou mi pokládal svoji ruku na moji na řadící páku a rád mi upravoval bezpečnostní pás tak, aby se na mě nakláněl. Měla jsem strach mu něco říct, že by mi dělal problémy při zkouškách. Když mi ale jednu jízdu položil ruku na koleno a ještě výš a začal být dotěrný, dala jsem mu facku a řekla jsem mu, že si na něho budu stěžovat. Vystoupila jsem si z auta a ten den jsem odcházela domů s tím, že asi řidičák neudělám. Příště jsem šla ještě s větším strachem. Ale bylo pro mě velkým překvapením, že jsem příště a všechny další jízdy absolvovala už s jiným instruktorem. Autoškolu jsem udělala na plný počet bodů, přesto byla pro mě velká úleva, když jsem ji měla za sebou.
Maryene

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 12. března 2012: Vaše historky z autoškoly

Zasílání příspěvků k tomuto tématu již skončilo. mezi 16.00 a 17.00 se dozvíte, kterou čtenářku jsem odměnil krásným dárkem - srdíčkovými bonboniérami I Love Milka.

milkamilka

Reklama