Možná si vzpomínáte, na téma „obsluha dole bez“ jsem psala článek už před časem. Nebojte se, nebudu se opakovat. Teď už vím, co se může pod tímto názvem skrývat, a je to mnohem víc šokující, než jsem myslela.

nahota na prodej

Naše milá paní prodavačka v Nových Mitrovicích je velmi vstřícná… ale kdepak, ten titulek se jí týká jen okrajově, ale u ní musím začít. Ve svém malém krámečku vám ochotně vyvěsí letáček. Tu s pozvánkou na vepřové hody, nějaký candrbál, nebo přednášku o historii obce. Nic netušíc vyvěsila i letáček tohoto znění. „Každou neděli obsluha dole bez“. Na dotaz, co to má znamenat, se jen tak „uchichtla“, že o tom nic bližšího neví. Inkriminovaná hospoda je ve vedlejší obci a patrně jde o nějakou lákačku na zákazníky. Nahoře bez už se okoukalo, musí se přijít s něčím novým.

Zřejmě se majitel hostince inspiroval v Praze na Smíchově a chce být „světový“. Co si představit pod pojmem dole bez? Holka pobíhá po place v krátké sukni a nemá kalhotky? Zvědavým chlapům padají pivní tácky, aby se podívali. V horším případě má slečna či paní odhalenou zadnici a „přednici“ zakrytou krátkou zástěrkou… více pozornosti jsme tomuto tématu nevěnovali.

Až přijel „náš“ zedník s očima navrch hlavy. V dané obci bydlí a musí se s námi podělit o pikantní podrobnosti kolem místní novinky, obsluhy dole bez. Tak trochu jsme zívli, že na tom nemůže být nic zvláštního, načež nás zarazil, že holka roznáší pivo úplně nahá. Tedy nejen dole, ale i nahoře bez. Má to z první ruky, od syna, který si to nenechal ujít. On sám by tam pochopitelně nešel.  

Spadla nám brada. To je síla! Ale to ještě není všechno, přišel s mocnějším kalibrem. Za příplatek prý poskytuje služby. Upozorňuji čtenářky, že další čtení je pro opravdu silné nátury.

Těmi službami se rozumí sex, to vás asi napadlo, ale zarážející je spíš způsob, jakým ho ta „zoufalkyně“ nabízí. Skoro se to stydím napsat, ale prodávám, jak jsem koupila. Pro platící zájemce je servírka k dispozici v improvizovaném „šmajchlkabinetu“, nebo ji může uspokojit vibrátorem přímo na stole v lokále. Před zraky všech přítomných. Na přání zákazníka je (jejím „pasákem“) vše řádně zdokumentováno, a dotyčný si odnese foto na památku.

Nevěřili jsme vlastním uším, a tak nám bylo nabídnuto fotky vidět. Ne, ne, to není třeba, tohle nám bohatě stačilo.

Z toho šoku jsme se vzpamatovávali ještě dlouho.

Když si představím rodinku s dětmi, jak se zastaví na večeři (hospoda je přímo u hlavní silnice), a uvidí tam TOHLE, je mi z toho šoufl.

Co tomu říkáte?

Čtěte také:

Reklama