ha.jpg

Přečtěte si také: Dřív musela obracet každou korunu. Díky výhře ve Sportce teď procestuje svět

Kdyby existoval loterijní bůh, pak by určitě bydlel u norské rodiny Oksnesových. V loterii se jim podařilo vyhrát více než padesátkrát. Národní norskou loterii vyhráli celkem třikrát během šesti let a vyneslo jim to jen v jackpotech víc než 24 milionů norských korun, což je zhruba 80 milionů korun českých.

První výhru si připsal děda Leif, druhou si odnesla dcera Hege Jeanette a jackpot nakonec trefil i bratr Tord.

Děti nosí štěstí
Všechny výhry se podivně motaly kolem těhotenství Hege Jeanette, která u první výhry otěhotněla. Další dva jackpoty padly v rozmezí několika hodin po narození potomka.

Norská loterní společnost Norsk tipping tohle neuvěřitelné štěstí komentovala slovy, že už se setkali s tím, že někdo trefil jackpot dvakrát, ale třikrát? To je opravdový unikát.

Hraje celá rodina
Celá rodina teď Hege prosí, ať má další dítě, protože ještě pár členů rodiny jackpot nevyhrálo. Říkají to samozřejmě s úsměvem a rodina má obrovské štěstí, že má nového a zdravého člena rodiny, který navíc nosí milionové štěstí.

Díky neuvěřitelnému štěstí, které mají, proto není s podivem, že u Oksnesových nakupuje tikety do loterie celá rodina.

Chcete vyzkoušet, jestli i té vaší přeje štěstí? Naším tipem je nejoblíbenější loterie u nás Sportka. Vyzkoušíte to také? Usměje se na vás štěstí?

Klikněte si pro vstupenku do slosování na tento odkaz.

Reklama