Omlouvám se autorce, že reaguji bez přečtení celého článku Krvavé rituály, ale při sledování nějakého dokumentu k této věci mi vždy, jako i při čtení tohoto textu, jde mráz po zádech, držím se úst, kroutim hlavou a slzy mi jdou za všechny ty dívky a ženy do očí... jak vůbec může 21. století dovolit něco takového...

Nechápu, nechápu, nechápu!!

Mnoho světových celebrit, když chtějí vyniknout, posílají peníze na hladové děti, dávají se s nimi fotit apod. Nejspíš z důvodu, že jim to jejich manager poradil (nic proti tomu, aspoň že vůbec to dělají), ale kdyby trochu přemýšlely, kde opravdu jako ženy pomoci, kde zasáhnout, za co bojovat, muselo by to být každopádně toto na prvním místě.

Vyhnala bych všechny chlapy, náčelníky a zastánce zblblých kmenů pln tradic a předsudků na jeden ostrov - a ať si tam dělají obřízku navzájem..

Hodila bych jim tam k tomu jednu rezavou žiletku, i příp. s celou kozou!!!!

Nechápu... a nebudu chápat..

Celý svět řeší Kubu, Castra, Írák, Kosovo..

Amerika se snaží, kde může, pro mě je ona jako jediná, která má na to prostředky a proti níž malokterá země vystoupí. A tak nechápu, jak může nechat toto bez nějakého zásahu... (nemyslím válečného).

Ach, jak můžeme nechat ženy v třetím světě takto trpět..

Bohužel či bohudík ony ani nevědí, že vlastně trpí...
 
S.

Milá ženo-in,
přesně tou poslední větou jste to vystihla - nevědí, že trpí. U nás to je jinak, a proto se na to díváme s odporem a nevěřícně kroutíme hlavou. Také, stejně jako vy, nesouhlasím. Ale vtrhnout mezi ně a "rozbít" jim stát - to podle mě není tím nejlepším řešením.

Dnešní téma:
Vězení
Byla jste tam někdy? Na návštěvě, za trest?
Co se vám vybaví, když se řekne „vězení“?
Kdo je podle vás nenapravitelný?
České soudy - jaký na ně máte názor?
Zvířata - je pro ně ZOO vězením? 
Napište nám na:
redakce@zena-in.cz

Reklama