Poslední dva příspěvky jsem dnes také sloučil v jeden. Zaslaly je čtenářky Eva a Janulaostrava. Eva vás zve na obří pizzu v Komorní Lhotce a Janulaostrava posílá několik raritních záběrů...

Vychutnejte si dosytnosti, milé čtenářky, poslední rarity v dnešním tématu. A že budete syté, o tom nepochybuji - tak velkou pizzu jste ještě neviděly!


Dobrý den,
nevim, jestli to je rarita, ale celkem mě to zaskočilo.
S rodinou jsme na doporučení byli na rodinné pizze v jedné restauraci v hotelu v malé vesnici Komorní Lhotka. Přišli jsme a říkali jsme si, s nynějším mým manželem: „Bude nám jedna pizza stačit? Nebudeme mít pak hlad?“

rarita

No jak nám to přinesli, málem nám vypadly oči z důlku. Skoro se nevlezla na stůl. Ani nebyla na normálním talíři, ale na takovém dřevěném podnose Ale byla faaakt super a moooc dobrá :)

rarita

Měli jsme co dělat aby jsme ji s manželem snědli a ještě nám zbyly dva kousky, které jsme si vzali domů na horší časy :)
Eva


Dobrý den,

zasílám pár snímků rarit v mých očích. No řekněte, není například parní vláček v krásných barvách dnes již raritou?

rarita

Druhý snímek jsem „potkala“, když jsme míjeli dětský tábor skautů. Hrnky na kůlech mě pobavily. Na třetím snímku je ztrouchnivělý kořen stromu, který mě opravdu zaujal. Pak mám v nabídce krásně propletené kořeny stromů na Hukvaldech a pohled z ptačí perspektivy. Snad si každý vybere, co ho zaujalo.

rarita

raritararitararita

S pozdravem, Janulaostrava

Pozn. red.: Příspěvky neprošly jazykovou korekturou.

Fototéma: Rarity z cest

Příspěvky už neposílejte! Krátce po 16.00 hodině se dozvíte, koho jsem dnes ocenil dárkem, zábavnou hrou: Česko - otázky a odpovědi, kterou vydala firma Albi.

Česko

Reklama