Milá redakce,

s dnešním tématem jste mi udělali opravdu radost. Ani bych to nebyla já, kdyby nebylo tvoření. Jako malá jsem vždy nejraději malovala, vystřihovala nebo modelovala z plastelíny. Později se k tomu přidalo zdobení nehtů, kdy jsem co týden měla na nehtech jiné vzory, jen málokdo věřil, že jsem si je lakovala sama. U kreslení a malování jsem zůstala až do teď, jednu dobu jsem kreslila jen portréty, jinou zase barvami na plátno, namalovala jsem i pár obrazů přímo na zeď… prostě podle nálady. Asi před dvěma roky jsem začala s výrobou šperků, tvořila jsem snad každý den. Mimo to se i hodně zajímám o fotografování a photoshop. Mám sice obyčejný digitální foťák, ale pár užasných snímků se mi už povedlo.

p

t

Také moc ráda dělám koláže z fotek a vytvářím zajimavá fotoalba. Jen vložit fotky do fotoalba mě nebaví, ráda si u toho posedím a tvořím… je to pro mne ohromný relax. Náš domeček je vyzdoben mnoha mými výtvory, přes obrazy az po ozdobené vázy, malované kameny, voskem pomalované svíčky nebo sítě na uchycení fotografií, kterými se moc ráda obklopuji. Před pár měsíci jsem si našla další koníček, kterému se teď věnuji opravdu intenzivně. Jde o tvoření blahopřání, jakýchkoliv… narozeninová, svatební nebo teď aktuální vánoční přání, do kterých bych se už měla pomalu pustit. Určitě bych našla ještě další různé věci, s kterými jsem si kdy vynahrála, ale to bych popsala minimálně pár stránek.

a

Pamatuju si, že když jsem byla mladší a byla jsem nemocná, tak jsem malé sestře ušila plno oblečků na její Barbie, ale jinak šít nebo plést opravdu neumím, i když malým upravám šatů se někdy taky neubráním. Na co se vždy strašně moc těším, je balení vánočních dárků… balicí papír a stuha mi většinou nestačí. :-)

Tvoření je velká část mého života, jediné, co mi trochu vadí, je to, že při tom čas opravdu letí… ne vždy stihnu vše, co bych ráda udělala.

s

No a pokud se najde jeden volný den, tak jsem opravdu schopna tvořit od rána až do noci. Zrovna si zařizuju kreativní pokoj, už se nemůžu dočkat, až bude vše na svém místě a já se budu moct pustit do dalšího díla.

S pozdravem,

Markéta

Jedeme dál!!!

Všechny z vás, které jsou podpobně tvořivé, mají ještě 4 hodiny na to, aby nám posílaly obrázky, textíky, návody atd. Moc se těšíma na adrese:

 

redakce@zena-in.cz

 

Reklama