Objevte naši novou řadu vysoce účinných boosters „posilovačů“, které uspokojí všechny potřeby Vaší pleti. Představujeme Vám pět lehkých, rychle se vstřebávajících a ultra koncentrovaných posilovačů pro zvýšení hydratace, vyplnění vrásek a hloubkovou revitalizaci. Dodáte své pleti přirozený jas, který si zaslouží. Posilovače obsahují přírodní ingredience a lze je použít samostatně nebo před aplikací The Ritual of Namaste séra, denních a nočních krémů. Jsou vhodné pro všechny typy pleti, včetně citlivé.

Vysoce koncentrované posilovače z řady Namaste jsou zaměřené na konkrétní problémy péče o pleť a poskytují příležitost přizpůsobit Vaši pečující rutinu, aby více vyhovovala potřebám Vaší pleti. Ať už je Vaše pečující rutina minimalistická nebo si užíváte používání celé řady produktů, přírodní posilovače do ní snadno zařadíte. Doporučená rutina z naší strany je vyčištění pleti (čistící produkty), výživa (sérum) a péče (denní/noční krém), kde snadno zahrnete jako druhý krok posilovače, které se rychle vstřebávají a pomáhají s hloubkovou hydratací, revitalizací a vyplněním vrásek.

The Ritual of Namaste Bakuchiol Natural Booster

Pozvedněte svou přirozenou krásu s přírodním posilovačem obsahujícím bakuchoil, který je z 99% přírodní a pomáhá vyrovnat tón pleti. Bakuchiol je známý pro své protizánětlivé účinky a antioxidační vlastnosti a je uznáván jako vysoce účinná přírodní náhrada retinolu v produktech proti stárnutí. Pomáhá udržovat pružnost pleti a stimuluje buněčnou výměnu.

The Ritual of Namaste Vitamin C* Natural Booster

Aplikujte The Ritual of Namaste Vitamin C* Natural Booster a získejte zářivou pleť. Vitamínový derivát v tomto z 98 % přírodním posilovači pomáhá revitalizovat pleť, sjednocuje její tón a redukuje výskyt jemných linek. Doplňte svou každodenní péči o antioxidační a proti vráskovéúčinky vitaminu C a užijte si hebkost a jemnost Vaší pleti.

The Ritual of Namaste Hyaluronic Acid Natural Booster

Dopřejte své pleti infuzi hydratace pro jemnější a zdravěji vypadající pleť. Koncentrovaný booster s obsahem kyseliny hyaluronové má lehkou konzistenci a pomáhá obnovit přirozenou rovnováhu hydratace v pleti a minimalizuje výskyt jemných linek. Vzhledem k tomu, že je z 99% přírodní a vhodný pro všechny typy pleti, lze tento produkt na bázi vody přidat do jakékoli pečující rutiny.

The Ritual of Namaste Peptides Natural Booster


The Ritual of Namaste Peptides Natural Booster je klíčovou složkou Vaší každodenní péče. Silný booster pomáhá zbavit Vaši pleť negativních účinků na ni, způsobených oxidačním stresem, pomocí přírodních peptidů. Peptidy pomáhají pleti stát se odolnější a zvyšují její pevnost a elasticitu. Booster z 99% přírodní je perfektní pro jakýkoli typ pleti a pro doplnění Vašeho pečujícího rituálu.

The Ritual of Namaste Niacinamide Natural Booster


Aplikujte rychle se vstřebávající The Ritual of Namaste Niacinamide Natural Booster na čistou a suchou pleť, který Vám pomůže sjednotit její tón a strukturu pleti. Posilovač je z 95% přírodní a je ideálním doplňkem každé pečující rutiny, vhodný pro každý typ pleti. Niacinamid je ve vodě rozpustný vitamin, známý jako vitamin B3, který pomáhá snížit viditelnost tmavých skvrn, minimalizuje jejich tvorbu a redukuje rozšířené póry.

Více na Rituals.cz

 

Reklama