fb.jpg
Foto: Profimedia

I přes to, že jedna z nejlépe placených modelek současnosti Bella Hadid zcela jasně podstoupila hned několik plastických operací, její symetrickou tvář odbornící považují za tu nejkrásnější na světě. Proto podle ní vznikají módní trendy především v oblasti líčení a jiných drobných kosmetických úprav. Beauty vlogerky se snaží stínováním docílit modelčiných kočičích očí, konturováním zase úzkého nosu a výrazných lícních kostí. Bellu ale dělá Bellou také její dokonalé obočí, díky kterému vypadá opravdu trochu jako šelma. Nutno dodat, že někteří lidé zase říkají, že působí jako mimozemšťan. Ať tak či tak, v lockdownu můžete vyzkoušet na svém obličeji cokoliv, co je dočasné. Třeba protáhlé obočí.

Jednou z variant je obočí dokreslit speciálním kartáčkem, aby vypadalo přirozeně. Obočí vytrhejte tak, aby bylo co nejvíce rovné a směřovalo ke špičce ucha. Pokud chloupky rostou tak, že je nemožné pokračovat do roviny, konec, který již zahýbá směrem dolů, oholte speciální břitvou na obočí a dokreslete do špičky.

Posledních pět let bylo moderní husté nevytrhané obočí podle Cary Delevingne, ale teď už na pomyslném vrcholu žebříčku trendů stojí po boku užšího a dokonale upraveného. Proto pro dosažení obočí podle Belly Hadid své kartáče přece jen trochu zužte.


6054b090ec5c7obrazek.pngFoto: Ardell Duo lepidlo na umělé řasy, Notino 199 Kč. Precizní Tužka Na Obočí S Efektem Mikropigmentace, Benefit 790 Kč. Sada žiletek na obličej a obočí, Avon 99 Kč. Tweezerman Studio Collection, Notino 530 Kč

Další poněkud složitější variantou je konec obočí oholit a chloupky, které oholíte, nalepit speciálním lepidlem na řasy tam, kam potřebujete. Je to časově dost náročné, ale výsledek vypadá nejpřirozeněji. Dále pak můžete zakoupit na asijských e-shopech celé nalepovací obočí nebo si konec obočí směřující nahoru nechat po otevření salónů vytetovat.

Reklama