Každá žena by si chtěla zachovat co nejdéle svůj mladistvý vzhled. Abychom ale mohli úspěšně bojovat proti neúprosnému času, který je nejlépe viditelný na naší pokožce, je potřeba se o ni pečlivě starat.

Ze všech stran se na nás valí informace, jak máme pečovat o svůj cenný orgán jako je srdce, šetřit zažívání, játra a podobně. Málokdo z nás si ale uvědomuje, že naše kůže je také orgánem. A to dokonce druhým největším, co do povrchu, v našem těle. Zároveň je i odrazem zdraví celého našeho organizmu. Naše pokožka je také to první, čeho si na nás okolí všimne a podle čeho nás také může hodnotit. A proto bychom naši kůži neměli zanedbávat.

Podstatou zachování mládí pleti je tvorba nových buněk. Naše pokožka bohužel již od 25. roku věku začíná ztrácet svojí vitalitu, zeslabuje a proces tvorby nových buněk se zpomalí.

Naštěstí se dnes dá proti stárnutí pleti poměrně úspěšně bojovat.

Laboratoře L´Oréal věnovaly 7 let výzkumu na vývoj molekuly Pro-Xylane™. Tato molekula se šetrným způsobem získává z kůry buku lesního. Pro-Xylane™ je díky svým vlastnostem naprostou senzací v zahraničních médiích, získal prestižní cenu Marie Claire a vydobyl si přízeň specialistů v oboru krásy a kosmetiky. Stal se také předmětem několika významných vědeckých publikací. 

Molekula Pro-Xylane™ dokáže vytvářet v pokožce optimální buněčné prostředí a dále posiluje soudržnost mezi horní a střední vrstvou kůže. Právě špatná soudržnost vrstev pokožky je právě tím důvodem, proč dochází k jejímu povadání.

Laboratoře L´Oréal se rozhodly tuto molekulu zkombinovat s kyselinou hyaluronovou, která je v kůži přirozeně přítomná a která má zásadní vliv na její hydrataci a pružnost. V pokožce se nachází celá polovina kyseliny hyaluronové obsažené v lidském těle.

Jedinečnou kombinaci těchto dvou aktivních složek, tedy Pro-Xylanu™ a kyseliny hyaluronové, použily Laboratoře L´Oréal Paris v průlomové řadě péče o pleť DERMA GENESIS. Jedná se o zcela odlišný systém péče o pleť, než jaký nabízejí jiné kosmetické přípravky. Jeho cílem je vytvářet nové buňky pro organismus tou nejpřirozenější cestou. Jedná se o největší inovaci za posledních 10 let v přípravcích pečujících o pleť z Laboratoří L´Oréal Paris. Zatímco běžné přípravky odstraňují pouze polovinu problému stárnutí pokožky, tedy vrásky, tento převratný výrobek řeší i povadání pokožky, celkově zpevňuje buněčnou strukturu a navrací obličeji mladistvý vzhled.

Firma L´Oréal Paris vám nabízí kompletní řadu přípravků DERMA GENESIS, které vám umožní dopřát pleti úplnou péči. S touto řadou docílíte maximálního efektu, jak dokazují nesčetné klinické studie.

V dnešní době nelze ani opomenout ekologickou šetrnost této luxusní kosmetiky. Díky vyspělým technologiím se firmě L´Oréal podařilo vyvinout přírodně plně odbouratelný výrobek, který je z velké části získáván formou „zelené chemie“, tedy cestou ohleduplnou k přírodě. Z těchto důvodů se také žádná z jeho součástí neusazuje v lidském organismu, ale naopak jeho jedinečné složení chrání pokožku proti škodlivým vlivům prostředí, jakými jsou třeba volné radikály.

Ani luxusní a kvalitní kosmetika ale nemusí být jen pro vyvolené. Firma L´Oréal se snaží poskytnout svým zákazníkům široký komfort za příznivé ceny. Proto jsou přípravky DERMA GENESIS určeny pro všechny moderní ženy, kterým není jejich zevnějšek lhostejný a jimž záleží na zdraví jejich pokožky.

Krása ženy je klenotem, který je třeba chránit a pečovat o něj. S výrobky řady DERMA GENESIS získáte na trhu ojedinělé kosmetické přípravky, které vám pomohou zachovat mladistvý půvab.

O jednotlivých přípravcích DERMA GENESIS vás budeme informovat v dalších článcích, stejně tak Vám podrobněji představíme molekulu Pro-Xylane™a kyselinu hyaluronovou.

Reklama