6372229f6c25eobrazek.png

Co je vlastně Matcha Tea?
Matcha Tea je velmi kvalitní, jemně mletý zelený čaj z Japonska, jehož zpracování probíhá stejným způsobem už více než 800 let. Díky velkému obsahu chlorofylu jde o velmi silný přírodní antioxidant. Matcha povzbuzuje mozek, zlepšuje soustředění a dodává postupnou dávku energie po dobu až šesti hodin. Může tak představovat náhražku kávy, navíc je výrazně šetrnější pro lidský organismus. Říká se také, že matcha pomáhá kontrolovat hmotnost, navozuje pocit uvolnění a dobré nálady, ale současně zvyšuje soustředění. V matcha najdeme i velké množství vlákniny, nebo vitamíny A, E, C a minerály, jako železo, vápník, draslík, zinek.

63722381ddba2obrazek.png

I šejky mohou být plné matcha a energie
Potřebujete-li doplňovat energii a zároveň nechcete konzumovat nezdravý rafinovaný cukr, šejky od Matcha Tea jsou skvělým tipem. Tyto lahodné nápoje ve výběru 4 ovocných příchutí představují skutečný bio nápoj založený na pravém japonském čaji matcha a vyvážený složkou sušeného ovoce. A pozor, jsou slazeny pouze bio rýžovým sirupem. Díky obsahu matcha šetrně doplníte energii a pochutnají si na nich i sportovci a příznivci zdravého životního stylu. Šejky poslouží jako vydatná snídaně nebo svačinka. Nápoj lze navíc připravit do pár sekund v šejkru, což je určitě praktické.

637223ac17432obrazek.png

Ta správná pohoda s matcha latté
Máte hektický den a potřebujete na chvilku vypnout? V těchto chvílích můžete sáhnout po Matcha Tea lattéčku. Doplníte zdravou energii, zamlsáte si a zaslouženě si odpočinete. Tyhle chvilky, kdy máte čas jen pro sebe, jsou potřeba.

637223cb411d2obrazek.png

Zachroupejte si s matcha chipsy. Jejich chuť musíte zažít
Tahle unikátní matcha novinka si vás získá návykovou chutí a mlsáním bez výčitek svědomí. I vyznavači zdravé stravy a sportovci by měli zbystřit. Matcha Tea Chips jsou připraveny z hrachové mouky, bio čaje matcha a dalších skvělých ingrediencí, díky kterým si pochutnáte. Obsahují pořádnou porci bílkovin a vlákniny a poloviční obsah tuku a kalorií oproti běžným bramborovým chipsům. Prostě ideální složení nejen pro chroupání, ale i pro doplnění energie třeba po sportu.

637223ddbb2abobrazek.png

Vyberou si sportovci i mlsouni
Nejen sportovci ocení low carb tyčinku plnou vlákniny a matcha. Zasytí, dodá energii, je bez lepku a přidaných cukrů! Prostě lahodný mls neskutečně bohatý na kokos. A pomyslnou třešničkou na dortu mohou být oříšky v matcha čokoládě. Jak každý ví, oříšky jsou zdravé a plné minerálů či nenasycených mastných kyselin. V kombinaci s matcha a bílou čokoládou představují hříšně dobrý tip na mlsání plný zelené energie. Jeden oříšek nikdy nestačí.

637223f48a6feobrazek.png

To nejlepší nakonec: Až 60% slevy!
Akce GREEN Friday, platná pouze 25. 11. 2022, nabízí až 60% slevy na produkty Matcha Tea v e-shopu www.matchatea.bio. A nejen na dobroty s matcha. Vzhledem k potřebě doplňovat energii a blížícím se Vánocům by bylo škoda slevy nevyužít ??

6372230c8236cobrazek.png

 

637222ac16a01obrazek.png

Reklama